TOP 10: Najlepsze gry fantasy

a

Przed Wami najlepsze darmowe gry fantasy! Zobacz, w które pozycje koniecznie trzeba zagrać, by przeżyć przygodę w fantastycznym świecie. Gotowi? Łapcie TOP 10 fantasy!

Miejsce 1 – „Duel of Champions

1

Gra osadzona w słynnym uniwersum „Heroes of Might and Magic”. To karcianka fantasy, gdzie prowadzisz epickie starcia z innymi graczami. Wspaniale wykonane ilustracje są esencją tej gry.

 

Miejsce 2 – „Might & Magic: Heroes Online

a

„Might & Magic: Heroes Online” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów serii „Heroes of Might & Magic”! To kanoniczna kontynuacja znanej serii przystosowana do gry online, gdzie poruszanie po mapie świata odbywa się w czasie rzeczywistym. Nie czekaj, zagraj w kontynuację kultowej gry!

 

Miejsce 3 – „The Lord of the Rings Online”

a

Całe Śródziemie stoi przed Tobą otworem! Wejdź do świata wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena i zwiedzaj słynne krainy. Zagraj w grę „The Lord of the Rings Online”, która przeniesie Ciebie w znajome tereny!

 

Miejsce 4 – „TERA

a

„Tera” to darmowa gra MMORPG, w której olbrzymi fantastyczny świat stoi otworem przed tysiącami graczy. Akcja gry obraca się wokół Federacji Valkyon. Celem graczy jest ochrona tej organizacji.

 

Miejsce 5 – „Drakensang Online

a

Jeśli lubisz gry w klimacie „Diablo”, to ten RPG przez przeglądarkę jest zdecydowanie dla Ciebie. Duży rozwój postaci, masa broni i artefaków, ogromny świat fantasy do zwiedzania – czego chcieć więcej?

 

Miejsce 6 – „Smite

a

„Smite” to darmowa gra z gatunku MOBA, gdzie najważniejsza jest walka pomiędzy graczami w czasie rzeczywistym. Gra oparta jest na słynnym modzie z „Warcraft III” – „Defense of the Ancients”.

 

Miejsce 7 – „Metin 2

a

„Metin 2″ to darmowa gra MMORPG, której akcja rozgrywa się na Dalekim Wschodzie. Uderzenie Kamieni Metin zniszczyło cały porządek świata w królestwach Shinsoo, Chunjo i Jinno. Czas, by przywrócić tutaj odpowiedni ład! Daj się ponieść egzotycznej fantazji i zagraj w jedną z ciekawszych gier ostatnich lat!

 

Miejsce 8 – „Aion

a

W grze „Aion” czeka na Ciebie fantastyczny świat Arteia! Niesamowite przygody i odkrywanie ogromnego uniwersum to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Przekonaj się wpierw, czy potrafisz… latać! Opanuj władanie swoich skrzydeł i wejdź w odwieczny konflikt dobra ze złem!

 

Miejsce 9 – „Taern

a

„Taern” to darmowa gra RPG na przeglądarki. Ogromny świat fantasy czeka na Ciebie. Uratuj swoje terytorium przed obcymi i stań się najpotężniejszym herosem fantastycznego uniwersum!

 

Miejsce 10 – „Elsword

a

Zagraj w „Elsword” i znajdź rozrzucone po całym świecie kawałki magicznego kryształu El! Odnalezienie ich spowoduje, że w krainie Elios znów nastanie pokój. Nie czekaj, zagraj już teraz i uratuj fantastyczną krainę przed zagładą! Epicka przygoda czeka na Ciebie!


Komentarze