„Nosgoth 2″ – gra tygodnia. Graj za darmo

Nosgoth

Nosgoth

„Nosgoth 2″ to trzecio-osobowa gra pełna akcji, przeznaczona dla wielu graczy w trybie multiplayer. Całość zrealizowana jest w trybie free-to-play. To jedna z najlepszych gier mmorpg za darmo.

 

NOSGOTH 2 – GRAJ ZA DARMO

„Nosgoth 2″ to klimatyczna gra akcji osadzona w kultowym uniwersum znanym z serii „Legacy of Kain”. Całość jest w formie trzecio-osobowej i przeznaczona do rozgrywki wielosobowej. To zdecydowanie jedna z najlepszych gier mmorpg za darmo via www.

WAMPIRY KONTRA LUDZIE – KOGO WYBIERZESZ?

Gra rozgrywa się w świecie wampirów i innych stworów nocy. Mimo że gra jest osadzona w uniwersum znanym z „Legacy of Kain”, to nie trzeba znać starszej serii, by zagrać w „Nosgoth 2″. Wystarczy, że lubisz klimaty dark fantasy, a całość powinnna Ci podpasować. Daj się porwać olbrzymiemu uniwersum i zdobywaj kolejne poziomy swoim bohaterem.

Nosgoth

Nosgoth

A jeśli już mowa o poziomach, to czeka Ciebie wiele wyzwań, by otrzymać jak najwięcej punktów doświadczenia. Do wyboru masz ludzi bądź wampirów. Wcielając się w jedną z ras, masz do wyboru trzy ścieżki. Każda z klas to nowe umiejętności, dzięki czemu nie będzie to nudna droga rozwoju. To, którą z frakcji wybierzsesz, zależy tylko od Ciebie i twojego sposobu grania.

NIE CZEKAJ – ZAGRAJ JUŻ DZIŚ!

Należy tutaj pamiętać, że „Nosgoth 2″ oferuje wspaniałą grafikę, która spowoduje, że od gry nie będziesz mógł się oderwać, a każde podejście będzie jedyne i nie powtarzalne. „Nosgoth 2″ to obecnie jedna z najlepszych gier mmorpg via www, więc nie zwlekaj – zagraj już dziś.

NOSGOTH 2 – GRAJ ZA DARMO


Komentarze