World of Tanks

july2012_jagdtiger_1920_1200_com Graj teraz za darmo!

„World of Tanks to jedna z najpopularniejszych MMO nowej generacji. Weź udział w Drugiej Wojnie Światowej i walcz z innymi graczami kierując wielkim czołgiem!

W grze „World of Tanks” masz do wyboru bardzo wiele różnorodnych typów czołgów, którymi możesz pokierować. Czekają na Ciebie maszyny ze Stanów Zjednoczonych, ze Związku Radzieckiego oraz z Trzeciej Rzeszy, czyli Niemiec. Każdy z nich różni się wytrzymałością, siłą rażenia, więc wybieraj rozsądnie. Odpowiednie przygotowanie się na starcie z przeciwnikami do klucz do zwycięstwa. Działanie w pojedynkę nie ma tutaj raczej mniejszego sensu. Najważniejsze jest wspólne działanie w dużej grupie, gdyż wróg nie spoczywa na laurach i również tworzy wielkie ugrupowania.

„World of Tanks” – to jest wojna! Walcz lub giń!

„World of Tanks” to gra kooperacyjna, gdzie bardzo wielkie znaczenie odgrywa wspólne działanie. Odpowiedni wybór czołgu wpływa na przebieg każdej potyczki i batalii w grze. Umiejętne planowanie, taktyka i strategia, to główny klucz do sukcesu. Jeśli tego nie opanujesz, to nikłe są szanse twoje oraz twojej grupy na zwycięstwo. Liczy się również refleks, gdyż jak to na wojnie – dzieje się bardzo wiele, zaś wrogowie strzelają i atakują z każdej możliwej strony. Poruszanie się w dużej liczbie graczy, stawia Ciebie jako łatwy cel dla innych, więc tutaj też bądź ostrożny!

Dużą siłą gry „World of Tanks” jest realistyczna grafika. Bitwy toczą się na olbrzymich i zróżnicowanych terenach – przygotuj się na walkę w lasach, na terenach pustynnych, opuszczonych terenach przemysłowych i industrialnych. A wszystko to dopracowane jest w najmniejszych szczegółach, z dbałością o realia historyczne.

„World of Tanks” – przenieś się w czasy Drugiej Wojny Światowej!

Jeśli lubisz historię, a w szczególności jesteś fanem Drugiej Wojny Światowej, to gra „World of Tanks” jest idealną pozycją dla Ciebie. Epickie batalie na wielkich połaciach opuszczonego terenu ze wspaniale dopracowaną grafiką i emocjami na najwyższym poziomie – nie czekaj, wsiądź do jednego z czołgów i zacznij walczyć z innymi graczami już dziś!

Graj w World of Tanks za darmo!

Galeria gry World of Tanks


Komentarze