Wartune

wt_wp_f.0 Graj teraz za darmo!

„Wartune” to gra MMORPG przez przeglądarkę z wieloma specjalnymi elementami strategicznymi, dzięki czemu całość nabiera jeszcze więcej w rozgrywce wieloosobowej.  Odpowiada za nią studio 7th Road. W grę można grać za darmo.

Gra „Wartune” osadzona jest w świecie fantasy, pełnym magii i niecodziennych stworzeń. Fabuła nie jest rozbudowana na początku tak jak w innych grach, ale to dlatego, że tworzą ją sami gracze, przez co to właśnie my mamy olbrzymi wpływ na rozwijanie kolejnych wątków fabularnych. Do naszych obowiązków należy rzecz jasna udawanie się na przygody, ale musimy dbać również o miasto (element strategiczny).

„Wartune” – zagraj w najlepszą grę MMORPG!

Na początku gry do wyboru mamy trzy unikalne klasy: łucznik, rycerz, mag. Każdy z nich posiada odrębne umiejętności, własne przedmioty, oraz popularne ostatnimi czasy drzewko rozwoju rodem z gry „Wiedźmin”. Kolejne umiejętności kupujemy za punkty doświadczenia, a te zdobywamy przez wykonanie szeregu różnych zadań podczas rozgrywki.

Walka w grze „Wartune” toczona jest w specjalnym systemie turowym, wzbogaconym o unikalne elementy zręcznościowe. Wpierw wydajemy rozkazy członkom naszej drużyny, zaś co jakiś czas jesteśmy zmuszeni do wykonania odpowiedniej figury bądź gestu, tak jak ma to miejsce chociażby w grach muzycznych nowej generacji. Odpowiednia kombinacja spowoduje, że otrzymujemy dodatkowe punkty ataku i możemy liczyć na combosy wcześniej niedostępne.

W grze „Wartune” czekają na nas do zwiedzania lochy, w których czeka na nas mnóstwo potworów i demonów żądnych naszej krwi. A czekają na nas również wszech potężni bossowie, których można pokonać tylko z pomocą innych graczy. Po każdej odbytej misji warto wrócić do miasta, gdzie możemy podreperować nasze zdrowie, sprzedać łupy i kupić nowe potężne przedmioty dostosowane do walki z kolejnymi, jeszcze mocniejszymi potworami.

„Wartune” – czekają na Ciebie przygody i… potwory!

„Wartune” to wyśmienita i jedna z lepszych gier MMORPG, która bez wątpienia plasuje się w ścisłym TOP 10 tego typu gier. Dla fanów RPG i fantasy pozycja obowiązkowa. W tę pozycję trzeba koniecznie zagrać!

Graj w Wartune za darmo!

Galeria gry Wartune


Komentarze