Wargame 1942

969b58594f4101556282e48d34aee4c3 Graj teraz za darmo!

W grze obejmiecie kontrolę nad Centralą, która stanowi kwaterę główną waszych sił. Wasza baza będzie się stopniowo rozwijać poprzez konstruowanie budynków umożliwiających dostęp do kolejnych opcji gry takich jak szpiegowanie innych graczy, rozwój technologiczny czy powoływanie poszczególnych jednostek, z których składać się będzie wasza armia.

Oprócz was, w świecie Wargame 1942 znajdują się także inni gracze oraz ich Centrale i to ich zniszczenie jest waszym głównym celem. Do tego zadania użyjecie swojej armii, która może się składać z wielu różnego rodzaju jednostek. W sumie do wyboru jest kilkadziesiąt typów samolotów, czołgów, statków czy piechoty. Przed atakiem na przeciwnika warto zawsze wysłać szpiega, który przedstawi wam szczegółowy raport na temat bazy wroga. Należy też zwrócić uwagę na pogodę panującą w świecie gry – warunki atmosferyczne wpływają na misje szpiegowskie, działania wojenne czy handel, co wiernie odwzorowuje prawdziwe działania wojenne.

wargame1942-screen.jpg

W Wargame 1942 znajduje się także rozbudowany system sojuszy skupiających różne liczby graczy, system handlu oraz Odznaczenia będące odzwierciedleniem waszych sukcesów i porażek w świecie gry.

Wargame 1942 to wojenna gra strategiczna z prawdziwego zdarzenia. Zupełnie za darmo oferuje możliwość wcielenia się w rolę wojskowego stratega i wykazania się umiejętnościami taktycznego myślenia. Wszystko to w oknie waszej przeglądarki już kilka chwil po zarejestrowaniu swojego konta gracza. Źródło: [http://www.komputerswiat.pl/gry/gry-mmo-w-przegladarce/wargame-1942.aspx]

Graj w Wargame 1942 za darmo!

Komentarze