War Thunder

war-thunder-open-beta Graj teraz za darmo!

Zasiądź za sterami jedynej w swojej rodzaju maszynie i poczuj się jak prawdziwy pilot w samolocie podczas walk Drugiej Wojny Światowej! Niesamowite walki w powietrzu czekają na Ciebie! Zagraj w „War Thunder”.

„War Thunder” to darmowa gra pełna akcji. Podczas gry czekają Ciebie historyczne walki podczas Drugiej Wojny Światowej. Przygotuj się więc na wielu wrogów czyhających na twoje najdrobniejsze potknięcie. Fani historii powinni być wniebowzięci, bo czeka na nich tutaj wiele historycznych starć.

„War Thunder” – epicka gra wojenna dla twardzieli

W grze „War Thunder” wcielasz się w pilota sterującego swoją piękną maszynę. Ciasny kokpit to twój nowy dom, więc przygotuj się do tego odpowiednio. Na olbrzymiej wysokości będziesz musiał udowodnić, że jesteś specjalistą i twoje umiejętności nie wzięły się z niczego. Nie będziesz jednak wolnym strzelcem – czeka Ciebie współpraca z innymi graczami, bo to właśnie twój główny klucz do sukcesu. Bo wbrew pozorom, gra odbywa się nie tylko w powietrzu, ale również na ziemi i morzu. Czy uda Ci się przeżyć rozgrywkę? Przygotuj się na olbrzymią dawkę wrażeń!

Będziesz mógł wybrać trzy strony konfliktu jakie znam z kart podręczników do historii. Wspierać możesz albo Niemcy, albo Rosję, albo Japonię. Który kraj wybierzesz? To już zależy od Ciebie. W grze „War Thunder” otrzymujesz dostęp do prawdziwych jednostek wojennych, dzięki czemu będziesz mógł jeszcze bardziej się poczuć, że bierzesz udział w prawdziwej wojnie.

„War Thunder” – zostań wolnym strzelcem bądź wspieraj innych graczy!

Epickie wydarzenia zobrazowane są przepiękną grafiką i niesamowitymi efektami dźwiękowymi. Czeka na Ciebie uczta dla oczu. „War Thunder” to gra, która z pewnością spowoduje, że będziesz do niej wracał wielokrotnie po to, by znów zmierzyć się z przeciwnikami z całego świata. Może będziesz współpracował z graczami z twojego kraju i stworzysz oddzielny oddział? Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie, zaś gra spowoduje, że będziesz jeszcze dużo o niej myślał po samej rozgrywce.

Graj w War Thunder za darmo!

Galeria gry War Thunder


Komentarze