TOP 5: mmo via www

TOP5: mmo via www

TOP5: mmo via www

TOP 5: mmo via www: W zestawieniu znajdziecie gry fantasy, gry strategiczne, gry akcji i wiele innych – za darmo! Oto najlepsze MMORPG. Graliście we wszystkie tytuły? Jeśli nie, to teraz macie niepowtarzalną szansę to nadrobić!

TOP 5: mmo via www

„Might & Magic: Heroes Online”

MMHO_BBM1208_openbeta_1920x1080_mood18_0

„Might & Magic: Heroes Online” to popularna gra strategiczna w klimacie fantasy dla fanów gatunku jak i nowych graczy chcących rozpocząć swoją przygodę z tą sławną serią. Epickie batalie spowodują, że nie będziesz mógł oderwać się od gry. Spadkobierca kultowych „Herosów 3″. Aktualnie najpopularniejsza gra mmo via www.

„Smite”

Smite

Smite

 

„Smite” to darmowa gra z gatunku MOBA, gdzie najważniejsza jest walka pomiędzy graczami w czasie rzeczywistym. Gra oparta jest na słynnym modzie z „Warcraft III” – „Defense of the Ancients”. Akcja, wielkie pojedynki i niesamowite stwory fantasy. Zdecydowanie dla osób, które lubią klimaty „Władcy Pierścieni” i Tolkiena. Hight fantasy pełną gębą! Jeden z popularniejszych tytułów mmo via www.

„Star Wars: The Old Republic”

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Grafika w grze „Star Wars: The Old Republic” sprawia, że uniwersum jest jeszcze bardziej dostępne niż to było dotychczas. Fani „Gwiezdnych Wojen” będą zachwyceni możliwością obejrzenia znanych miejsc z filmów i książek. Nie czekaj! Niech Moc Będzie Z Tobą! Fantasy w kosmosie i rzecz obowiązkowa dla fanów mmo via www.

„Aion”

Aion

Aion

W grze „Aion” czeka na Ciebie fantastyczny świat Arteia! Niesamowite przygody i odkrywanie ogromnego uniwersum to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Przekonaj się wpierw, czy potrafisz… latać! Opanuj władanie swoich skrzydeł i wejdź w odwieczny konflikt dobra ze złem! Mmo via www, które Was porwie!

„World of Tanks”

World of Tanks

World of Tanks

„World of Tanks” to jedna z najpopularniejszych MMO nowej generacji. Weź udział w Drugiej Wojnie Światowej i walcz z innymi graczami kierując wielkim czołgiem! mmo via www, które wszyscy znają i bardzo lubią. Jeśli jeszcze nie sprawdziłeś, to najwyższa pora!

A jakie są Wasze najlepsze mmo via www? Dajcie nam znać w komentarzach!


Komentarze