TERA

Tera_01 Graj teraz za darmo!

„Tera” to darmowa gra MMORPG, w której olbrzymi fantastyczny świat stoi otworem przed tysiącami graczy. Akcja gry obraca się wokół Federacji Valkyon. Celem graczy jest ochrona tej organizacji.

Dawno temu, przed wiekami, spotkali się: Arun i Shara. Tytani pogrążyli się we śnie tworząc fantastyczną ziemię Tera. Przez wieki, ich ciała obrastały lasami, pustyniami, rzekami, morzami, oceanami… Tak zaczęła tworzyć się rzeczywistość i pierwsze istoty – Ludzie oraz rasy Wielkich Elfów. Pojawiła się również rasa metaliczna pochodząca z podziemia – Argonamie, którzy chcą zniszczyć istniejący porządek.

„TERA” – niesamowite połączenie sci-fi z fantasy!

Głównym zadaniem gracza jest rozwój własnego bohatera. Wybierać możemy z pośród Ludzi i Elfów oraz zupełnie nowych ras: Castanics, Baraka, Amani, Popori. Do wyboru są również klasy bohaterów: Łucznik, Barbarzyńca, Lancer, Mistyk, Kapłan, Slayer, Czarodziej i Wojownik. Każdy z nich specjalizuje się w innych umiejętnościach, które wraz z rozwojem gry, robią się coraz lepsze. Specjalna mechanika powoduje, że będziemy mogli jeszcze bardziej rozwijać naszych bohaterów.

Darmowa gra MMORPG „Tera” charakteryzuje się ciekawym systemem walki. Nie ma tutaj klikania i zaznaczania celu tak jak ma to miejsce w większości darmowych gier MMORPG dostępnych na rynku. Więcej tutaj elementów zręcznościowych, w których wiele zależy od sprytu i refleksu graczy. Powoduje to, że na ekranie nieustannie coś się dzieje, zaś dynamiczność rozgrywki poraża. Ten innowacyjny system powoduje, że do gry wielokrotnie wraca się w celu poprawienia kolejnych akcji. Oprócz tego, do wyboru masz specjalne kryształy obrony i walki, których użycie w odpowiednim momencie znacznie ułatwia rozgrywkę. Ich aktywacja jest jednak ograniczona, więc trzeba z nich korzystać w umiejętny sposób.

„TERA” – daj się porwać przygodzie!

„Tera” posiada znakomitą i rozbudowaną grafikę. Jej wykonanie jest perfekcyjne, zaś animacja wszelkich czarów stoi na najwyższym poziomie.

Darmowa gra MMORPG „Tera” jest jedną z najlepszych w swoim gatunku ze względu na innowacyjne podejście do rozgrywki. Weź udział w walce o dobro fantastycznej krainy!

Graj w TERA za darmo!

Galeria gry TERA


Komentarze