Taern

8srk9kqTURBXy9jMGQ5ZGU2ZmVkNTJlMTJjODlkYjQyM2EwOGQyZmY3NS5qcGVnkpUDGADNAm7NAV6TBc0DFM0BvIGhMAE Graj teraz za darmo!

„Taern” to darmowa gra RPG na przeglądarki. Ogromny świat fantasy czeka na Ciebie. Uratuj swoje terytorium przed obcymi i stań się najpotężniejszym herosem fantastycznego uniwersum!

W grze „Taern” masz do wyboru siedem różnych klas różniących się od siebie umiejętnościami i zdolnościami. Do wyboru są barbarzyńca, rycerz, shiid, druid, mag ognia, łucznik, voodoo. Każdy znajdzie tutaj postać odpowiednią dla siebie – zarówno Ci, którzy uwielbiają starcia wręcz jak i Ci wolący magię. Klasyczne profesje idealnie się tutaj sprawdzają i pozwalają poczuć klimat fantasy.

„Taern” – walcz potworami i innymi graczami!

Dzięki różnorodności jakie oferuje darmowa gra RPG „Taern”, możemy walczyć z potężnymi i niesamowitymi potworami oraz innymi graczami, zdobywać kolejne poziomy doświadczenia i rozwijać naszych bohaterów. Punkty doświadczenia możemy przeznaczać na rozwój naszych postaci, które wraz z kolejnymi awansami, zdobywają coraz więcej różnorodnych umiejętności. Każda z nich powoduje, że nasz bohater staje się jeszcze bardziej potężny.

„Tearn” oferuje bogaty wybór broni i czarów, dzięki którym walka jest jeszcze bardziej dynamiczna. Wspólnie z innymi graczami możesz brać udział w turniejach i wymieniać się przedmiotami. A te są bardzo różnorodne. Od mieczy, toporów, młoty bojowe, łuki, sztylety, proce, po specjalne magiczne przedmioty, które są najbardziej pożądane przez innych. Każdy z nich można również sprzedać na targu i zdobyć złoto na inne, upragnione przedmioty.

A wszystko to okraszone jest wspaniałą grafiką i klimatyczną ścieżką dźwiękową, która nakręca do jak najdłuższego zmagania się z innymi graczami w magicznym świecie. Jeśli lubisz gry MMORPG, „Taern” to zdecydowanie dobry wybór. Z pewnością spędzisz wiele godzin przed ekranem, przemierzając rozległe krainy fantasy walcząc z potworami oraz innymi graczami. Wspaniała przygoda czeka na Ciebie!

„Taern” – zdobywaj kolejne poziomy doświadczenia!

„Taern” to gra RPG w klimacie „Diablo”, gdzie liczy się wytrwałość w dążeniu do celu. Heroiczna walka, magiczne artefakty, niesamowita broń i wiele misji do wykonania. Wszyscy fani fantasy powinni po nią sięgnąć!

Graj w Taern za darmo!

Galeria gry Taern


Komentarze