Shakes & Fidget

52089073 Graj teraz za darmo!

Stwórz jedynego w swoim rodzaju bohatera w grze fantasy „Shakes & Fidget” i wyrusz w niezapomniane i pełne wrażeń przygody, które nie pozwolą Ci się oderwać od ekranu komputera!

„Shakes & Fidget” to barwna i humorystyczna gra fantasy MMORPG, w której znajduje się wiele niesamowitych stworzeń. Samemu możesz wcielić się w jedną z trzech proponowanych przez twórców ras – Krasnoluda, Gnoma bądź Demona. Każdy z nich charakteryzuje się innymi umiejętnościami i na swój sposób jest charakterystyczny w… dość niecodzienny sposób! Jak wiadomo – krasnoludy są miłe dla innych, o ile nie wypiją zbyt dużo piwa. A Demony z kolei lubią… romantyczne spacery!

Shakes & Fidget – szalona gra MMORPG!

Po wybraniu odpowiedniej rasy w grze „Shakes & Fidget”, następuje wybór profesji. Tutaj czeka na Ciebie równie ciekawy wybór. Możesz zostać magikiem, zwiadowcą lub wojownikiem. Każda z tych klas oferuje inny zestaw umiejętności, które znacząco wpływają na cały przebieg rozgrywki.

Codziennie o godzinie 0.00 twój bohater dostaje ekstra 100 minut specjalnego bonusu w postaci „ochoty na przygody”. Ewentualnie można to odzyskać w karczmie, gdzie nasze postacie odzyskują sprawność działania, dzięki odpowiedniej regeneracji. A gdy twój bohater w grze „Shakes & Fidget” jest już gotowy do działania, to może walczyć z innymi bohaterami i przyjmować wyzwania. Ale żeby wygrać z innymi, trzeba ulepszyć swoje umiejętności, gdyż walka nie należy do najprostszych.

W grze „Shakes & Fidget” musisz zarobić wystarczająco dużo złota, by twój bohater mógł kupić jeszcze lepszy i bardziej urozmaicony sprzęt niż inni gracze. Artefakty, przedmioty i broń mają wpływ na walkę z innymi graczami oraz z rozmaitymi kreaturami. A jeśli szukasz jakiś questów, to wystarczy wejść do karczmy i zapytać o nowe zadania.

Shakes & Fidget – jedna z najlepszych gier MMORPG!

Nie jesteś samotnikiem? Dołącz do specjalnie utworzonych Gildii albo załóż własną i gromadź innych graczy wokół siebie. W kupie raźniej! Ale uważaj, bo inni będą chcieli Ciebie prędzej czy później dopaść i obrabować z twoich bezcennych artefaktów, które zgromadziłeś. „Shakes & Fidget” to gra pełna wyzwań, więc bądź gotów na wszystko w tym niesamowitym świecie fantasy!

Graj w Shakes & Fidget za darmo!

Galeria gry Shakes & Fidget


Komentarze