Rail Nation

images Graj teraz za darmo!

„Rail Nation” to gra MMO za darmo. Całość to połączenie symulatora transportu kolejowego z niesamowicie przepiękną oprawą graficzną oraz innowacyjnej strategii ekonomicznej.

Podczas gry w „Rail Nation”, wcielamy się w małego przedsiębiorcę kolejowego, który zaczyna rozkręcać swój biznes w transporcie kolejowym. Zaczynasz od małego budżetu, by ostatecznie stać się najbardziej rozwiniętym potentatem w całej grze. Całość rozgrywa się na przełomie kilku epok historycznych, dzięki czemu zabawa jest bardzo urozmaicona w porównaniu do innych gier tego typu.

„Rail Nation” – fani pociągów będą w siódmym niebie!

Na początku gry „Rail Nation” zaczynamy od epoki parowej, zaś ostatecznie kończymy w czasach nam współczesnych, czyli epoce spalinowo-elektrycznej. Każda era to wg gry dwa tygodnie, których jest razem sześć. Po wykonaniu wszystkich dostępnych zadań w ostatniej epoce, kończymy rozgrywkę. Wszystko skupia się wokół rozwijania naszych pociągów, które będą kluczem do sukcesu i zwycięstwa w ostatecznej rozgrywce.

W grze „Rail Nation” zależy nam na przewozie towarów, a tych jest ponad 40, przez co sama gra jest bardzo urozmaicona, a dojście do celu wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Wszystko zależy od tego jaką strategię obierzemy przy produkcji i przewozie surowców. Każdy nowy pociąg to również prestiż dla naszej firmy, dlatego warta starać się o wybudowanie i promowanie nowej marki.

Wraz z postępem w grze „Rail Nation” będziemy mogli obsługiwać coraz więcej miast oraz wygrywać zawody transportowe z innymi graczami a co za tym idzie nasze zyski będą rosły. z kolei nasza stalowa flota również. Rywalizacja jest tutaj czysto ekonomiczna – nie dochodzi do żadnych starć batalistycznych czy też wojen. Wojna jaka jest w tej grze, jest czysto gospodarcza.

„Rail Nation” – stwórz jedyne i niepowtarzalne imperium kolejowe

To co wyróżnia „Rail Nation” pośród innych, to ładna grafika, nadająca całości bardzo fajny uniwersalny klimat. Jeśli lubicie atmosferę kierowania firmą i odpowiednim zarządzaniem, ta gra zdecydowanie skierowana jest do Was. Stwórz swoje imperium kolejowe i pokaż innym graczom, kto tu rządzi!

Graj w Rail Nation za darmo!

Galeria gry Rail Nation


Komentarze