OGame

YyoTx1 Graj teraz za darmo!

„OGame” to darmowa gra strategiczna dostępna na wszystkie przeglądarki, w której zwiedzasz kosmos, podbijasz obce planety oraz zdobywasz specjalne surowce pozwalające rozwijać Ci twoje kolonie.

By walczyć z innymi graczami, będziesz musiał w grze „OGame” wpierw zdobyć odpowiednio dużo zasobów różnorodnych surowców oraz uzbroić własną flotę. A warto o to zadbać, gdyż twoim zadaniem jest zdobyć władzę nad wszechświatem!

„OGame” – kultowa gra strategiczna w klimacie science fiction!

Na początku gry „OGame”, zaczynasz posiadając jedną planetę-matkę, od której wszystko się tak właściwie zacznie. Twoja rozbudowa imperium polegać będzie na zdobywaniu i tworzeniu budynków, przetwarzania surowców, które znajdziesz w kosmosie i na innych planetach rozrzuconych po całym uniwersum. Czeka na Ciebie metal, kryształ, deuter i energia, dzięki którym przetrwasz oraz zaczniesz budować swoje niepowtarzalne imperium. Na samym początku będziesz mógł zbudować tylko kopalnię kryształu oraz metalu, ale z biegiem czasu również elektrownie słoneczną i inne magazyny do przechowywania specjalnych surowców niezbędnych do wygrania gry.

Aby utrzymać w miarę postęp technologiczny w grze „OGame”, trzeba będzie wybudować specjalne laboratorium badawcze niezbędne do funkcjonowania twoich innych budynków. Do wyboru będziesz masz miał podstawowe oraz w późniejszym etapie gry, zaawansowane badania bojowe i badania napędowe, dzięki którym szybko rozwiniesz swoje floty statków oraz militarne przedmioty wraz z całą gamą śmiercionośnej broni. Pamiętaj jednak, aby wybudować stocznię, gdzie tworzone będą twoje wszelkie pojazdy niezbędne do konkurowania z innymi graczami. Do wybudowania czekają Pancerniki, Gwiazdy Śmierci, Transportery bądź Statki Kolonizacyjne.

„OGame” – przemierzaj kosmos i walcz z innymi graczami!

Pamiętaj jednak, że jeśli twój rozwój będzie szedł w parze z innymi czynnikami, to niewątpliwie zainteresują się tobą inni gracze. Wojna to podstawa tej gry, więc musisz stworzyć również systemy ochronne i zaplanować całą taktykę obronną. Takie wynalazki jak wyrzutnia rakiet bądź ciężkie działo laserowe będzie niezwykle przydatne. Możesz w grze „OGame” zaatakować również innych graczy, wysyłając na nich flotę na ekspedycję. Dzięki punktom zwycięstwa, twoje imperium będzie niepokonane!

Graj w OGame za darmo!

Galeria gry OGame


Komentarze