Nostale

U_NOS Graj teraz za darmo!

„NoStale” to epicka gra MMORPG, w której twój bohater przemierzy niesamowity świat fantasy i przeżyje przy tym masę przygód, walcząc z potworami i odkrywając przy tym tajemniczą prawdę!

Gra MMORPG „NoStale” pozwala na wybór kilku specjalizacji, dzięki którym twój bohater będzie unikalny. Możesz zostać sławnym i potężnym mistrzem władającym mieczem, szybkim i strasznie zręcznym łucznikiem czy też inteligentnym magiem z zapasem niesamowitych czarów. Wraz ze swoimi przyjaciółmi możesz tworzyć grupę śmiałków, którzy postanawiają przemierzyć fantastyczny świat w celu poszukiwania przygód. Czeka na Was mnóstwo zadań głównych oraz pobocznych, olbrzymia ilość potworów do pokonania i nie tylko. Czy weźmiesz udział w przygodzie twojego życia? Nie zwlekaj, podejmij wyzwanie już teraz!

„NoStale” – epicka gra fantasy!

„NoStale” oferuje ciekawy rozwój postaci rodem z klasycznych gier RPG, gdzie zdobywasz kolejne punkty doświadczenia, za zabicie twoich wrogów oraz wykonywanie questów rozrzuconych po całym magicznym świecie. Im więcej zadań wykonasz, tym twoja postać nabierze większego doświadczenia, dzięki czemu będziesz mógł lepiej rozdysponować zdobytą wiedzę i umiejętności. Wraz z innymi graczami możesz stworzyć supergrupę poszukiwaczy przygód, którzy będą konkurować z innymi!

Czeka na Ciebie wiele artefaktów i broni, które pomogą Ci w późniejszych przygodach. Wraz z rozwojem swojej postaci, spotkasz coraz potężniejsze kreatury, z którymi czeka Ciebie batalia. Ale nie obawiaj się, gdyż broń dostępna grze będzie równie potężna. A jeśli nie będzie Ci przydatna, zawsze istnieje targ, gdzie można całość sprzedać i dość szybko się wzbogacić. A tam też znajdują się ciekawe rzeczy. Uważaj, by nikt Ci ich nie wykupił. „NoStale” pod tym względem nie odstaje od innych gier MMORPG!

„NoStale” – przeżyj niesamowite przygody!

„NoStale” to epicka gra fantasy, w której gloria, chwała, złoto i magiczne artefakty czekają na Ciebie. Pokaż innym śmiałkom, że jesteś najdzielniejszym z pośród poszukiwaczy przygód. Darmowa gra na przeglądarkę zapewni Ci dodatkową wygodę w samym graniu, gdyż przez to mechanika jest bardzo przyjazna dla gracza. Przeżyj przygody w świecie fantasy!

Graj w Nostale za darmo!

Galeria gry Nostale


Komentarze