My Little Farmies

mylittlefarmies Graj teraz za darmo!

„My Little Farmies” to ekonomiczna gra strategiczna, w której zarządzać będziesz swoją małą wioską pełną zwierząt domowych oraz wspaniałego sielankowego gospodarstwa.

Gra „My Little Farmies” to darmowa gra ekonomiczna na przeglądarki, w której przenosisz się do wirtualnej wioski. Jesteś szefem dużego gospodarstwa rolnego i przed tobą stoi uprawa warzyw, owoców oraz hodowla zwierząt. To twoje gospodarstwo rolne jest w centrum wydarzeń! Ale żeby było jeszcze większe i inni patrzyli na nie z zazdrością, trzeba się nieco namęczyć. Inwestowanie we wszelkie działania rozwijające uprawę to jest to, co w grach ekonomicznych najważniejsze. Przed tobą nie ma tajemnic gospodarczych! Pokaż innych graczy na co Cię stać.

„My Little Farmies” – znakomita gra ekonomiczna!

W grze „My Little Farmies” na plus wyróżnia się wspaniała grafika pełna różnych barw. Unikalny styl i przepiękne animacje oraz przejrzysty układ pól sprawi, że podróż po twoim gospodarstwie będzie przyjemnością samą w sobie. Zasiewanie kolejnych roślin, doglądanie zwierząt w twoich zagrodach, to jest właśnie to, czym powinien zajmować się prawdziwy gospodarz. Gdy już uda Ci się zebrać wszystkie plony, należy je przemielić w taki sposób, aby były dostępne na handel dla mieszkańców innych wiosek. Odpowiednie targowanie i porządny handel są podstawą i kluczem do sukcesu. I pamiętaj – zadowolenie mieszkańców wiosek i osad jest niezwykle ważne, gdyż bez nich, możesz nic nie zdziałać.

Darmowa gra „My Little Farmies” oferuje wiele fajnych rozwiązań związanych z budową własnej osady gospodarczej. Możesz stać się architektem, który będzie projektował specjalne uprawy i budynki pod działania gospodarcze. To zupełnie inny typ strategii niż w typowych grach tego typu. Dzięki temu nauczysz się z głową zarządzać wioską, która będzie się z każdym dniem rozrastać  i rozrastać. Uważaj, gdyż inni gracze również dążą do tego, by ich wioska była najlepsza!

„My Little Farmies” – niepowtarzalna atmosfera!

Przenieś się w wspaniały świat idylli i pięknej natury. Sielankowa wioska czeka na Ciebie! Nie zwlekaj, zagraj już teraz.

Graj w My Little Farmies za darmo!

Galeria gry My Little Farmies


Komentarze