League of Angels

league_of_angels Graj teraz za darmo!

Anioły należą do najcudowniejszych stworzeń świata. W tej darmowej grze na przeglądarkę wybierasz się wraz z aniołami na pola bitewne…

Świat fantasy, w którym rozpoczynasz swą nadzwyczajną przygodę, nie jest taki, jaki kiedyś był. Dawno temu odebrano niebiańskim stworzeniom wszystkie ich zdolności i moce, następnie anioły zapadły w głęboki sen. Niemniej jednak ludzie nie rozpaczali… Do dnia dzisiejszego odważni wojownicy próbują ujawić tajemnice dotyczącą zaniku mocy aniołów, aby wzbudzić wszystkie prastare zdolności tych cudownych stworzeń. Również i ty jesteś częścią tajemniczego konfliktu.

Darmowa gra na przeglądarkę jest mieszanką tytułów strategicznych z walkami opartymi na systemie rundowym i RPG. Twoja przygoda odgrywa się w świecie fantasy, w którym stale znajdujesz się w niebezpieczeństwie. Wcielając się w rolę dzielnego śmiałka składasz przysięgę wsparcia aniołów. Twoim głównym celem jest odzyskanie mocy tych niebiańskich stworzeń. Jednak te przedsięwzięcie jest naszpikowane licznymi niebezpieczeństwami i urozmaiconymi wyzwaniami. Ale bez obaw: wraz z innymi graczami uda ci się wytworzyć potężne bronie, dzięki którym przetrwasz niejedną walkę przeciwko groźnym mocom.

W trzymających w napięciu walkach PvP liczą się nie tylko szybkie i zwinne ciosy, ale i też zmyślna taktyka. Bez żadnego przygotowania na ostre walki w League of Angels masz raczej kiepskie szansy na wygraną. Czekają ciebie liczne questy w świecie fantasy. Wykonując jedno zadanie po drugim ulepszasz zdolności twoich jednostek aniołów. Jak nie będziesz miał ochoty na następną walkę, możesz spędzić czas grając w rozmaite mini gierki.

League of Angels jest darmowym tytułem na przeglądarkę. Jeśli chcesz udowodnić swoje umiejętności i zerknąć na gierkę, wystarczy założyć konto na oficjalnej stronie gry i kilka sekund później wyruszyć w świat fantasy.

Graj w League of Angels za darmo!

Komentarze