Ikariam

Ikariam Graj teraz za darmo!

„Ikariam” to darmowa gra strategiczna rozgrywająca się w czasach starożytności. Czy uda Ci się w czasach antyku stworzyć olbrzymie imperium, o którym będzie się mówić przez kolejne pokolenia? Pokaż, że jesteś prawdziwym władcą, którego państwa staną się legendą!

W grze „Ikariam” praca jest podstawą sukcesu. To rozbudowana gra ekonomiczna dla graczy spragnionych rozwijania swojego państwa w postaci działań głównie gospodarczych. A więc pobieranie surowców, a następnie mielenie ich i budowanie nowych budynków, które spowodują wzrost w działaniu, to podstawa. A to wszystko obleczone w historyczną otoczkę, która powinna zachwycić fanów historii starożytnej.

„Ikariam” – znakomita gra strategiczna osadzona w Starożytności!

By odpowiednio rozbudować swoje terytorium, należy zatrudnić doradców – dzięki nim, twoje obszary będą jeszcze lepiej prosperować, zaś ty, jako odpowiedzialny władca, będziesz szanowany wśród lokalnej społeczności. Odpowiednie zarządzanie to główny element tej strategii. A w grze „Ikariam” warto uczyć się na błędach.

Twoja wyspa to z początku malutka osada, jednak dzięki mądrym decyzjom, szybko to się może zmienić. Ważne jest, abyś obrał jedną z wielu dróg rozwoju ekonomicznego i tego się trzymał. Nie możesz się rozdrabniać na drobne, gdyż takie błędy gra „Ikariam” nie wybacza! Twoje magazyny muszą dobrze prosperować – inaczej inni się od Ciebie odwrócą, zaś magazyny przestaną produkować cenne surowce. A jeśli będziesz miał nadmiar tego wszystkiego, to zawsze możesz pohandlować z innymi graczami, którzy mogą chcieć coś, co masz w swoim posiadaniu.

Surowce są niezwykle ważne w grze „Ikariam” – całość opiera się na typowych działaniach ekonomicznych i gospodarczych. Wojna nie jest tutaj środkiem do celu. Ważniejsza jest nauka i kultura, dzięki której twoi osadnicy będą zadowoleni z twoich działań.

„Ikariam” – gra ekonomiczna w najlepszym wydaniu!

„Ikariam” to znakomita gra strategiczna, w której rozbudowa twojego królestwa powoduje, że inni gracze mogą tylko patrzeć z zazdrością, jak rośnie twoje imperium. Stań się nowym Aleksandrem Wielkim i zarządzaj olbrzymi połaciami terenu w starożytnym świecie.

Graj w Ikariam za darmo!

Galeria gry Ikariam


Komentarze