Hero Zero

HZ_2 Graj teraz za darmo!

„Hero Zero” to gra, w której twoim zadaniem jest zostać… najsłynniejszym superbohaterem! Przysłowie „od zera do bohatera” sprawdza się w tym przypadku jak ulał. Czy zostaniesz nowym Supermanem, którego będzie podziwiał cały świat? Przekonaj się na własnej skórze!

Darmowa przeglądarkowa gra „Hero Zero” przenosi Ciebie do świata pełnego superbohaterów, którzy marzą tylko o jednym – stać się najsłynniejszym herosem XXI wieku – jeszcze bardziej popularnym niż sam Superman. A droga do tego miana nie jest łatwa, szybka i przyjemna. Po drodze czeka na Ciebie wiele wyzwań i przygód!

„Hero Zero” – zostań superbohaterem na miarę XXI wieku!”

Na początku gry „Hero Zero” zaczynasz jako totalny amator. Uczysz się wszelkich podstaw, które prowadzą Ciebie do zostania superbohaterem. Możesz stworzyć własną postać zupełnie od zera i skupić się zarówno na szczegółach dotyczących ubrania, wyglądu twarzy czy też budowy ciała. Zanim zostaniesz sławnym superhero, jesteś zwykłym szarym człowiekiem, niczym alter ego Supermana. Nikt Ciebie nie chce traktować poważnie, a ty walczysz o każdy dzień. To się jednak już niedługo zmieni…

W raz z postępem gry, będziesz wykonywał coraz ciekawsze i trudniejsze zadania, dzięki którym uznanie społeczeństwa co do twoich umiejętności będzie rosnąć z każdym dniem! Warto jednak potrenować, bo czasami skok na zbyt głęboką wodę może okazać się bolesny i mocno odczuwalny w negatywnym skutkach. Warto wcześniej poćwiczyć i wyrobić w naszym bohaterze poczucie własnej tożsamości. Pewność siebie to podstawa do zwycięstwa w grze „Hero Zero”. Bez niej ani rusz!

„Hero Zero” – bądź niczym Superman!”

Kolejne etapy to coraz większe wyzwania, coraz więcej przygód, coraz więcej sławy i splendoru! Ale uważaj, bo w grze „Zero Hero” czeka na Ciebie sześć światów i to, że w jednym jesteś sławny, nie oznacza, że w drugim również. W każdym równoległym świecie musisz być czujny, by inni gracze nie obdarli Ciebie ze sławy i popularności. Pamiętaj – bardzo łatwo znów stać się zerem i przestać funkcjonować jako superbohater!

Graj w Hero Zero za darmo!

Galeria gry Hero Zero


Komentarze