Elsword

Elword Graj teraz za darmo!

Zagraj w „Elsword” i znajdź rozrzucone po całym świecie kawałki magicznego kryształu El! Odnalezienie ich spowoduje, że w krainie Elios znów nastanie pokój. Nie czekaj, zagraj już teraz i uratuj fantastyczną krainę przed zagładą! Epicka przygoda czeka na Ciebie!

W fantastycznej krainie Elios panował pokój i harmonia, jednak to wszystko w pewnym momencie zostało zburzone! Powodem nastania ciemnych czasów była chciwość mieszkańców, przez których magiczny kryształ El został rozbity na drobne kawałeczki rozrzucony po całym magicznym świecie. Zagraj w „Elsword” za darmo i odnajdź wszystkie fragmenty kryształu, by na nowo powrócił ład i porządek w fantastycznej krainie Elios. Czy podejmiesz się wyzwania? Pamiętaj, czeka na Ciebie wiele niebezpiecznych przygód!

„Elsword” – epicki świat fantasy w klimacie mangi!

Gra MMORPG „Elsword” jest w klimacie japońskiej mangi. Już na początku gry mamy dostępne pięć grywalnych ras. Każda z nich charakteryzuje się innymi walorami specjalnymi. To, kogo na początku wybierzesz, będzie miało wpływ na dalszy przebieg rozgrywki, gdyż każda postać ma unikalne umiejętności. W podróż możesz się wybrać samotnie bądź w większej grupie graczy. Drużyna może się składać maksymalnie z czterech graczy. Połącz siły z innymi i daj się porwać przygodzie. Fragmenty magicznego kryształu czekają na Ciebie porozrzucane po całej fantastycznej krainie.

Czeka na Ciebie wiele misji i zadań specjalnych. Uważaj jednak, gdyż wszędzie czają się wrogowie i potężne kreatury. Będziesz musiał stawić na swojej drodze czoło olbrzymiej ilości potworom. Ale nie martw się – ty również jesteś potężny dzięki wielu umiejętnościom, więc walka będzie wyrównana. W grze „Elsword” czeka na Ciebie wiele charakterystycznych potyczek PvP. Ponad 30 lochów jest w znakomity sposób dostosowanych pod Ciebie i twoją drużynę. Czy uda Ci się przejść przez wszystkie z nich?

„Elsword” – znajdź wszystkie kryształy rozrzucone po świecie!

Oprócz tego, możesz wziąć udział w specjalnym trybie gry zatytułowanym „challenge mode”, gdzie sam zadecydujesz o stopniu trudności wyzwania. Im wyżej będziesz w specjalnym rankingu graczy, tym więcej bonusów uzyskasz i punktów doświadczenia. Później będziesz mógł mieć własnego chowańca! Nie czekaj, magiczny świat „Elsword” czeka na Ciebie!

Graj w Elsword za darmo!

Galeria gry Elsword


Komentarze