Desert Operations

rel10 Graj teraz za darmo!

„Desert Operations” to darmowa gra strategiczna na przeglądarki, gdzie rozbudowujesz swoje małe terytorium do olbrzymiego państwa. Silna infrastruktura to podstawa, aby zwyciężyć!

 

W grze „Desert Operations” gracze mają możliwość budowania trzech rodzajów obiektów. Są to budynki produkcyjne, które zwiększają przyrost ropy, złota, pieniędzy, amunicji i nie tylko, budynki akcji rozwijające technologię, konta bankowe i dające możliwość wydawania specjalnych rozkazów oraz budynki militarne, służące do rekrutowania jednostek lądowych, morskich, powietrznych oraz obronnych. Trzeba jednak mądrze dysponować zasobami, gdyż nie da się wybudować wszystkich budynków, a niektóre są zdecydowanie bardziej potrzebne niż inne.

„Desert Operations” – gra strategiczna dla wymagających!

Dyplomacja w grze „Desert Operations” jest ważna, ale jeszcze ważniejsza są działanie wojenne. Militarna strona gry to najważniejszy element, więc trzeba odpowiednio szybko zarządzać działaniami wojennymi. Wyścig zbrojeń jest tutaj niezwykle ważny, więc nie ma co się ociągać w tym względzie. Odpowiednie planowanie to klucz do sukcesu. Ale uważaj, bo oprócz działań militarnych, zaplanuj również odpowiednie działania ekonomiczne i gospodarcze, która dadzą Ci rozwój do dalszej walki!

By móc pokonać innych przeciwników, warto w grze „Desert Operations” zawierać sojusze i przyjaźnie z innymi graczami, ale uważaj, bo każdy może wbić Ci nóż w plecy w najmniej spodziewanym momencie! Można zakładać pakty defensywne i ofensywne – wszystko zależy od tego, co dani gracze potrzebują do szczęścia. Trzeba umiejętnie dobierać sobie nowych partnerów. Uważaj – przez to zwiększa się również liczba wrogów chętna przejąć twoje terytorium.

„Desert Operations” – myśl, planuj i bądź dobrym strategiem!

Jeśli cenisz sobie umiejętną rozbudową, działanie taktyczne i strategiczne oraz uwielbiasz grzebać w statystykach, to zdecydowanie gra dla Ciebie. Tutaj liczą się szybkie, ale też konkretne decyzje, które pozwolą Ci się poruszać spokojnie po mapie gry. Aspekt ekonomiczny, miesza się tutaj z czystą strategią militarną, więc fani oldschoolowych RTS powinni być zadowoleni z przebiegu rozgrywki. Gra „Desert Operations” to jedna z najlepszych gier strategicznych na przeglądarki.

Graj w Desert Operations za darmo!

Galeria gry Desert Operations


Komentarze