Aion

Aion Graj teraz za darmo!

W grze „Aion” czeka na Ciebie fantastyczny świat Arteia! Niesamowite przygody i odkrywanie ogromnego uniwersum to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Przekonaj się wpierw, czy potrafisz… latać! Opanuj władanie swoich skrzydeł i wejdź w odwieczny konflikt dobra ze złem!

W grze „Aion” będziesz miał okazję poznać istnienie dwóch różnych wymiarów – dobra oraz zła, gdyż odwieczna walka jest tutaj symbolizowana przez walkę pomiędzy aniołami a demonami. Którą ze stron tej epickiej batalii wybierzesz? Pamiętaj, że każda ze stron ma swoje wady jak i zalety! To, po której stronie się opowiesz, będzie zależeć od przyszłej rozgrywki! Dobro czy Zło?

„Aion” – demony czy anioły? Wybierz stronę konfliktu!

„Aion” to gra MMORPG – jedna z najlepszych w swoim gatunku. Przenosisz się do fantastycznego świata Arteia, gdzie granica między rzeczywistością a wyobraźnią totalnie się zaciera. Do wyboru masz dwie frakcje, zaś ten wybór wpłynie również na wybór klasy twojego bohatera. Możesz wcielić się w Wojownika, Maga bądź Kapłana. Każda z klas posiada specjalne umiejętności, które wpłyną na późniejszy przebieg gry oraz relacje z innymi graczami. Wspólnie z innymi osobami, możesz polować na innych graczy oraz hordy potworów!

Każdy z bohaterów posiada specjalne umiejętności, dzięki czemu będziesz przeważał w jednych skillach, a niekoniecznie w innych. Odpowiedni rozwój własnej postaci to klucz do sukcesu! Dodatkowo twoja postać posiada skrzydła, dzięki którym możesz wznosić się w powietrzu, wspinać na wysokie miejsca – interakcja ze środowiskiem gry jest olbrzymia i od Ciebie zależy, na co sobie pozwolisz!

„Aion” – lataj i walcz z hordami potworów w ogromnym uniwersum!

Świat w grze „Aion” jest ogrmony! Olbrzymie uniwersum stoi przed tobą otworem, gdzie znajdziesz wiele potworów i wymagających bosów! Uważaj więc, gdzie lecisz, gdyż możesz natrafić niekoniecznie na te postaci, które chciałbyś spotkać. Hordy przeciwników chcą twojej śmierci, jednak walka z nimi to cenne punkty doświadczenia, dzięki którym twój bohater stanie się jeszcze potężniejszy! Zagraj w jedną z najlepszych gier MMORPG!

Graj w Aion za darmo!

Galeria gry Aion


Komentarze