Metin2

326cf542b0e01f532d689d57bba967 Graj teraz za darmo!

„Metin 2″ to darmowa gra MMORPG, której akcja rozgrywa się na Dalekim Wschodzie. Uderzenie Kamieni Metin zniszczyło cały porządek świata w królestwach Shinsoo, Chunjo i Jinno. Czas, by przywrócić tutaj odpowiedni ład! Daj się ponieść egzotycznej fantazji i zagraj w jedną z ciekawszych gier ostatnich lat!

Akcja gry „Metin 2″ rozpoczyna się w momencie, gdy niespodziewanie wybucha wojna pomiędzy królestwami. Wpadasz w sam środek wojny. Czy uda Ci się przetrwać? Wszystko zależy od Ciebie. Daj się porwać przygodzie!

„Metin 2″ – przygoda w egzotycznym świecie fantasy!

W grze „Metin 2″ masz na samym początku gry do wyboru trzy królestwa – Shinsoo, Chunjo oraz Jinno. Każde z nich charakteryzuje się czym innym. Shinsoo położone jest na południu. Ludzie w nim zajmują się przede wszystkim handlem i sprzedażą. Z kolei królestwo Chunjo jest położone na zachodzie – to kraj banitów i złodziei. Zaś Jinno leżący na wschodzie kontynentu charakteryzuje się ogromną agresywnością i wojowniczością. Którą z nacji wybierzesz? Które królestwo będziesz reprezentował we własnej rozgrywce?

Zanim zostaniesz mistrzem sztuk walk wschodnich, wpierw będziesz musiał nauczyć się wielu różnorodnych taktyk odpowiednich do twojego stylu bycia. Im dalej w las, tym coraz bardziej efektowne techniki walk będziesz poznawał, a ich zastosowanie w bitwie okaże się niesamowicie przydatne. To główna zasada w grze „Metin 2″ – twój bohater ma zostać mistrzem danych sztuk walki! Ale uważaj, bo inni również będą ćwiczyć różnorodne techniki tylko po to, aby Ciebie pokonać!

Gra „Metin 2″ oferuje graczom cztery klasy postaci do wyboru. Są to odpowiednio Wojownik, Ninja, Szaman i Sura. Ci ostatni posiadają specjalne magiczne moce niedostępne innym klasom. Odpowiednia jest tutaj równowaga organizmu i umysłu. Tylko dzięki nim uda Ci się opanować magiczne umiejętności przydatne w walce.

„Metin 2″ – sława i honor!

Pamiętaj, aby nie być w grze „Metin 2″ samemu. Warto dołączyć do jednej z wielu gildii, które są w tym świecie. Razem z innymi możesz zwojować świat i zdobyć olbrzymią kontrolę nad całym kontynentem. Pamiętaj – walczysz o sławę i honor! Te dwie rzeczy są najważniejsze dla wojowników w tym egzotycznym świecie.

Graj w Metin2 za darmo!

Galeria gry Metin2


Komentarze