Hounds: The Last Hope

HoundTheLastHope Graj teraz za darmo!

„Hounds: The Last Hope” to strzelanka mmo za darmo osadzona w futurystycznym klimacie. Gracz może stawiać czoło zarówno przeciwnikom komputerowym, jak i ludzkim graczom. Czeka na Was wiele rodzajów broni, olbrzymia liczba misji, rozbudowany rozwój postaci i wiele opcji handlowych.

Ziemię atakuje rasa Wickbroków – ludzie desperacko bronią się przed zaciekłymi atakami i próbują przetrwać do następnego wschodu słońca. Gracz wciela się w członka elitarnego oddziału „Hounds”. Tylko dzięki tym żołnierzom ludzkość jeszcze istnieje. Ataki są jednak coraz groźniejsze. Czy uda Ci się obronić przed najeźdzcami z kosmosu?

„Hounds: The Last Hope” – gra pełna akcji ze świetną grafiką!

„Hounds: The Last Hope” to mmo pełne akcji. Postać gracza obserwujemy w trybie TPP. Do dyspozycji mamy olbrzymią ilość broni, które przydadzą się podczas ciągłej walki. Strzelać możemy zarówno z małych pistoletów, jak i z karabinów szturmowych, minigunów, strzelb snajperskich, wyrzutni granatów, shotgunów. A to zaledwie czubek góry lodowej jeśli chodzi o wybór broni. Chyba nie trzeba mówić, jak działają wymienone z broni?

W grze „Hounds: The Last Hope” bardzo duży nacisk położoną na sferę RPG. Wcielić się możemy w przedstawiciela jednego z czterech klas: Assault, Tech, Specialist lub Support. Każda z postaci posiada umiejętności odmienne od reszty. Od Ciebie zależy, jaki styl gry sobie wybierzesz. Dla przykładu – Assault to mistrz defensywy. Z kolei Specialista to ekspert od wszelkich materiałów wybuchowych, które sieją ferment w obozie wroga. Support to snajper z specjalnymi umiejętnościami.

„Hounds: The Last Hope” – wybierz niepowtarzalną grę i daj się porwać klimatowi SF

Dla graczy czeka wiele rodzajów rozgrywek. „Hounds: The Last Hope” oferuje dla przykładu takie tryby rozgrywki jak Warzone, Annihiliation, Sabotage, Occupation oraz Close Combat.

W „Hounds: The Last Hope” znajduje się wiele klasycznych motywów rodem z gry RPG – walki z bosami, zdobywanie doświadczenia i codziennie wygenerowane nowe misje. To zdecydowanie jedna z ciekawszych gier mmo za darmo na rynku ze świetną grafiką w klimacie science-fiction.

Graj w Hounds: The Last Hope za darmo!

Komentarze