TOP 10: Najlepsze MMORPG

a

Przed Wami najlepsze MMORPG! Zobacz, w które gry przeglądarkowe koniecznie trzeba zagrać, by nazwać się prawdziwym graczem. Gotowi? Łapcie TOP 10 MMORPG.

Might & Magic: Heroes Online

a

„Might & Magic: Heroes Online” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów serii „Heroes of Might & Magic”! To kanoniczna kontynuacja znanej serii przystosowana do gry online, gdzie poruszanie po mapie świata odbywa się w czasie rzeczywistym. Nie czekaj, zagraj w kontynuację kultowej gry!

Anno Online

942_174393214

To najlepsza gra strategiczna na przeglądarki, w której budujemy i rozwijamy własne miasta. Rozbudowany system ekonomiczny, tworzenie własnych gildii i masa opcji – „Anno Online” mimo już kilku lat na karku wciąż zachwyca!

Settlers Online

Settlers_Online__Hero

„Settlers Online” to najlepsza gra ekonomiczna, w której zdobywamy surowce, tworzymy osady i handlujemy z innymi graczami. Po rozbudowie naszego imperium, staramy się zdobyć kolejne wyspy. To już tytuł klasyczny.

World of Tanks

wot_promo_image_1024_768_com

Zdecydowanie najlepsze wojenne mmorpg, gdzie każdy z graczy kieruje wielkim czołgiem współpracując z innymi graczami. „World of Tanks” to jeden z tych tytułów, wobec którego nie można przejść obojętnie!

Might and Magic: Duel of Champions

Might-Magic-Duel-of-Champions-600x338

Gra osadzona w słynnym uniwersum „Heroes of Might and Magic”. To karcianka fantasy, gdzie prowadzisz epickie starcia z innymi graczami. Wspaniale wykonane ilustracje są esencją tej gry.

World of Warplanes

feat-world-of-warplanes-klucze-2

Wielkie samoloty i epickie starcia podczas II wojny światowej, to jest to, co fani lubią najbardziej! Wspaniała gafika to podstawa tej gry, zaś starcia na długo zostają w pamięci.

Lord of the Rings Online

The Lord of the Rings Online

Gra, której nie trzeba przedstawiać fanom fantasy i prozy Tolkiena. Wyrusz w świat do Śródziemia i przeżywaj przy tym fantastyczne przygody walcząc z rozmaitymi potworami!

Travian

a

Słynna gra historyczna na przeglądarki, gdzie do wyboru masz Rzymian bądź Galów. Szkol jeden ze swoich narodów i pokaż, że jesteś najlepszym starożytnym władcą!

Darkseng Online

a

Jeśli lubisz gry w klimacie „Diablo”, to ten RPG przez przeglądarkę jest zdecydowanie dla Ciebie. Duży rozwój postaci, masa broni i artefaków, ogromny świat fantasy do zwiedzania – czego chcieć więcej?

Ghost Recon Phantoms

ghost-recon-phantom-banner

Gra akcji dla lubiących taktykę. Rozwijaj swoją postać, bierz udział w starannie zaplanowanych akcjach i walcz z innymi graczami. Całość posiada świetną grafikę i nie pozwala oderwać się od monitora.

***

Jak Wam się podoba nasz zestaw? Czy to Wg Was najlepsze MMORPG? Dajcie nam znać w komentarzach!


Komentarze