Najlepsze gry science-fiction

a

Przed Wami kolejne zestawienie najlepszych darmowych gier! Tym razem najlepszy gry science-fiction na przeglądarki i nie tylko! Zapraszamy do zestawienia i przede wszystkim – grania!

OGame

a

„OGame” to darmowa gra strategiczna dostępna na wszystkie przeglądarki, w której zwiedzasz kosmos, podbijasz obce planety oraz zdobywasz specjalne surowce pozwalające rozwijać Ci twoje kolonie.   Na samym początku będziesz mógł zbudować tylko kopalnię kryształu oraz metalu, ale z biegiem czasu również elektrownie słoneczną i inne magazyny do przechowywania specjalnych surowców niezbędnych do wygrania gry.

 

Star Trek Online

a

„Star Trek Online” to pierwsza gra MMORPG w tym słynnym już filmowym uniwersum w klimatach science-fiction. Za realizację gry odpowiada doświadczone studio Cryptic Studios, którzy współpracowali z fanami. Zanurz się w niesamowity świat kosmicznej epopei! W grze MMORPG „Star Trek Online” może brać udział tysiące graczy! Każdy z nich wciela się w jednego z bohaterów żyjącego w XXV wieku.

 

Star Wars: The Old Republic

a

Weź udział w odwiecznej walce dobra ze złem w pasjonującej grze „Star Wars: The Old Republic”. Po której stronie staniesz? Jasna i Ciemna strona mocy czeka na Ciebie! Świat „Gwiezdnych Wojen” jeszcze nigdy nie był tak blisko. Wojna pomiędzy Republiką Galaktyczną a Imperium Sithów ciągle trwa! Dołącz do jednej z frakcji i stań się bohaterem w świecie „Star Wars”!

 

TERA

a

„Tera” to darmowa gra MMORPG, w której olbrzymi fantastyczny świat stoi otworem przed tysiącami graczy. Akcja gry obraca się wokół Federacji Valkyon. Celem graczy jest ochrona tej organizacji.  Niesamowite połączenie fantasy i sci-fi czeka na Ciebie!

 

Dark Orbit

a

„Dark Orbit” to darmowa gra strategiczna na przeglądarki. Stwórz swoje wyjątkowe imperium w kosmosie i broń je przed innymi graczami i wszelkimi najazdami. Pokaż w kosmosie, że to właśnie ty jesteś najsilniejszym władcą przestrzeni!

***

Którą z gier wybierzesz? Pamiętaj – w kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku! To najlepsze gry science-fiction, które wciągają jak mało które, więc lepiej uważaj!


Komentarze