TOP 10: Najlepsze gry strategiczne

a

Przed Wami najlepsze darmowe gry strategiczne! Zobacz, w które pozycje koniecznie trzeba zagrać, by stworzyć największe imperium. Gotowi? Łapcie TOP 10 darmowych gier strategicznych!

Miejsce 1 – „World of Tanks”

a

„World of Tanks to jedna z najpopularniejszych MMO nowej generacji. Weź udział w Drugiej Wojnie Światowej i walcz z innymi graczami kierując wielkim czołgiem!

Miejsce 2 – „The Settlers Online”

a

„The Settlers Online” za darmo to najlepsza gra strategiczna dostępna na przeglądarki. Pierwszą część w 1993 roku stworzył Volker Wertich. Od tego czasu, każda kolejna część cieszyła się olbrzymią popularnością.

Miejsce 3 – „Anno Online”

a

„Anno Online” to darmowa gra strategiczna, w którą możemy grać przez przeglądarkę. To zarazem jedna z najpopularniejszych gier w swoim gatunku!

Miejsce 4 – „Travian”

a

Przed Wami nowa wersja słynnej gry przeglądarkowej – „Travian”. Czeka na Ciebie sprawdzona  i dobra rozrywka z nowymi, ciekawszymi funkcjami oraz z jeszcze lepszą grafiką. Które plemię wybierzesz w tej słynnej strategicznej grze?

Miejsce 5 – „Dark Orbit”

a

„Dark Orbit” to darmowa gra strategiczna na przeglądarki. Stwórz swoje wyjątkowe imperium w kosmosie i broń je przed innymi graczami i wszelkimi najazdami. Pokaż w kosmosie, że to właśnie ty jesteś najsilniejszym władcą przestrzeni!

Miejsce 6 – „Rail Nation”

a

„Rail Nation” to gra MMO za darmo. Całość to połączenie symulatora transportu kolejowego z niesamowicie przepiękną oprawą graficzną oraz innowacyjnej strategii ekonomicznej.

Miejsce 7 – „Goodgame Empire”

a

„Goodgame Empire” to darmowa gra przeglądarkowa, w której jesteś Panem i Władcą otaczających Ciebie włości. Akcja rozgrywa się w Średniowieczu, więc ta strategia spodoba się wszystkim fanom historii i nie tylko!

Miejsce 8 – „OGame”

a

„OGame” to darmowa gra strategiczna dostępna na wszystkie przeglądarki, w której zwiedzasz kosmos, podbijasz obce planety oraz zdobywasz specjalne surowce pozwalające rozwijać Ci twoje kolonie.

Miejsce 9 – „Stronghold Kingdoms”

a

W grze „Stronghold Kingdoms” najważniejsze to budowanie osiedli, dbanie o nie oraz zażarta walka i obrona własnych włości przed władcami innych zamków. Wraz ze swoją armią obroń swój zamek i rozszerzaj nowe obszary wpływów!

Miejsce 10 – „My Lands”

a

„My Lands” to strategiczna gra przeglądarkowa, w której rozbudowujemy własne królestwo w fantastycznym świecie. Dotychczas „mroczni” oraz „jaśni”, żyli w pokoju, jednak pojawiła się nieznana rasa – „Czarne Perły”. Czas zjednoczyć siły w obliczu wspólnego zagrożenia!


Komentarze