World of Warplanes

feat-world-of-warplanes-klucze-2 Graj teraz za darmo!

Jeśli uwielbiasz powietrzne starcia pomiędzy samolotami to gra „World of Warplanes” jest właśnie przeznaczona dla Ciebie! Epickie batalie w przestworzach spowodują, że od tej pozycji długo nie oderwiesz wzroku!

Jeśli od dziecka marzyłeś, aby zostać pilotem, twoje marzenia w końcu mogą się spełnić! W grze „World of Warplanes” wcielasz się w asa przestworzy, który może wsiąść do jednego z dziesięciu różnych samolotów przygotowanych specjalnie do walki podczas Drugiej Wojny Światowej. Teraz możesz poczuć się jak Polscy Piloci walczący o Anglię!

„World of Warplanes” – zostań Asem Przestworzy i pokonaj innych!

Gra „World of Warplanes” oferuje różne maszyny, którymi będziesz kierował w przestworzach i każda z nich różni się wieloma czynnikami niezbędnymi do walki w powietrzu. Jedne samoloty są bardziej zwrotne, inne bardziej wytrzymałe, a jeszcze inne szybkie. Jednak żadna maszyna nie jest pozbawiona wad, więc wszystko zależy od tego, który samolot najbardziej pasuje twojemu stylowi gry. A pamiętaj, że każdy gracz, to dla Ciebie śmiertelne zagrożenie, więc musisz mieć oczy dokoła głowy! A do wyboru mamy maszyny z okresu 1930-1950.

Czy odważysz się zasiąść za sterami kilkutonowego żelastwa, które nieraz uratowały życie cywilom podczas walk w Drugiej Wojnie Światowej? Akcja, walka i wspaniała grafika spowodują, że do gry „World of Warplanes” będziesz wracał wielokrotnie z myślą, by zrewanżować się za innym graczom za ostatnie boje. Ale pamiętaj – inni gracze są nieugięci i zrobią wszystko by Ciebie wyeliminować z rozgrywki. Czy uda Ci się przetrwać zaciętą walkę?

„World of Warplanes” – wybierz najlepszy samolot i walcz z innymi graczami!

To jedna z najbardziej efektownych gier MMO, jakie dotychczas powstały i każdy fan akcji i militari powinien w nią zagrać i poczuć się jak As Przestworzy. Bo to naprawdę wyjątkowa gra, bijąca na głowę słynne i kultowe już Czołgi, czyli „World of Tanks”. Nie zwlekaj, zagraj już dziś i pokaż innym, kto rządzi w powietrzu! Zagraj w „World of Warplanes”!

Graj w World of Warplanes za darmo!

Galeria gry World of Warplanes


Komentarze