Undermaster

Undermaster Graj teraz za darmo!

„Undermaster” to darmowa gra, w której stajesz się władcą lochów! Stań się królem podziemi i zarządzaj podziemnym światem w tej znakomitej i przepięknej grze strategicznej! Czeka na Ciebie wiele wyzwań – możesz spotkać wiele krwiożerczych istot takich jak koboldy, trolle, wampiry czy też czarnoksiężnicy. Jeśli nimi zawładniesz, możesz wykorzystać ich moce oraz zdolności. Dzięki temu możesz zostać jedynym w swoim rodzaju władcą podziemi. Planowanie i rozwijanie, to najważniejsze umiejętności, które są Ci potrzebne! Jako nadzorca, musisz być w ciągłej gotowości, gdyż lochy są pełne stworów…

„Undermaster” – kieruj mrocznymi lochami!

W darmowej grze „Undermaster” możesz zbudować sześć pięter, zaś na każdym z nich aż osiem pomieszczeń. Budując kolejne pomieszczenia, musisz wykorzystywać specjalne budulce, które spowodują, że przyciągniesz stwory danego rodzaju do siebie. Musisz na to zwracać olbrzymią uwagę! A katakumby muszą być mroczne i piekielne!

Im bardziej przerażający system lochów zbudujesz, tym więcej przerażających stworów uda Ci się zgromadzić. A o potwory trzeba się również troszczyć, gdyż większość z nich zachowuje się jak… zwierzęta domowe! Dokładnie tak. Dlatego trzeba być uważnym w rozmieszczaniu ich w danych pomieszczeniach, bo jeśli obok siebie znajdzie się wampir i goblin to wiedz, że to nie wróży niczego dobrego! Pamiętaj żeby czarnoksiężnikowi wybudować bibliotekę, gdyż wtedy będzie mógł się uczyć nowych czaró, zaś goblinom warto dać coś do majsterkowania, by zajęły się sobą i nie truły zbyt mocno. Z kolei dla trolli najważniejsze są kuźnie, gdzie będą produkować bronie i uzbrojenie.

„Undermaster” – zostań władcą podziemi!

„Undermaster” to znakomita gra strategiczna, w której oprócz budowy, ważna jest strategia i taktyka, gdyż inni gracze również walczą o wszelkie stwory. A wszystko zależy od tego, jak będą zbudowane twoje katakumby. Kto wie, może inni będą mieli lepsze katakumby? Nie pozwól im na to, i stwórz lepsze warunki do mrocznego życia i pracy.

Darmowa gra „Undermaster” to idealna pozycja dla wszystkich fanów kultowego „Dungeon Keeper”, gdyż całość opiera się na podobnych zasadach. Samo w sobie jest już chyba wystarczającą rekomendacją!

Graj w Undermaster za darmo!

Galeria gry Undermaster


Komentarze