Travian

68138677 Graj teraz za darmo!

Przed Wami nowa wersja słynnej gry przeglądarkowej – „Travian”. Czeka na Ciebie sprawdzona  i dobra rozrywka z nowymi, ciekawszymi funkcjami oraz z jeszcze lepszą grafiką. Które plemię wybierzesz w tej słynnej strategicznej grze?

Do wyboru masz plemiona Rzymian, którzy charakteryzują się wysokim rozwinięciem technologicznym. Możesz też postawić na Galów bądź Germanów, którzy z kolei z uznawani są za silne i potężne narody. Którą nację wybierzesz? Na jakie umiejętności postawisz w swojej grze?

„Travian” – powrót kultowej gry strategicznej!

Każdy naród to również minusy. Jeśli zechcesz grać Rzymianami, to czekają na Ciebie świetnie wyszkoleni żołnierze, ale ich edukacja będzie Ciebie słono kosztować. Z kolei Germani posiadają żołnierzy bardzo ofensywnych, bojowych, ale niekoniecznie inteligentnych, przez co batalie mogą być bardzo chaotyczne z ich udziałem.

„Travian” stawia na bardzo rozszerzony system bohaterów – daje to wiele różnorodnych możliwości w czasie samej gry. Możesz wysłać swojego bohatera w podróże, by zdobył doświadczenie podczas przygód oraz cenne artefakty będące późnej wykorzystywane w bitwach. A jeśli się ów przedmioty nie przydadzą, to zawsze możesz je sprzedać i kupić coś innego, bardziej potrzebnego. Od tego są specjalne aukcje.

W grze „Travian” bardzo ważny jest element ekonomiczny i wydobywanie surowców takich jak glina, drewno, zboże czy też żelazo. Podczas gry, musisz zgromadzić bardzo duży zapas tych surowców ze względu na gospodarcze zaplecze gry. By je gromadzić, musisz zbudować specjalne magazyny, w których możesz przechowywać większą ich ilość. Jeśli o to nie zadbasz, wiedz, że czeka Ciebie przykry koniec, gdyż inni gracze w mig to wykorzystają!

„Travian” – Wybierz Rzymian bądź Germanów!

Pamiętaj, że w grze „Travian” najważniejsze jest zdobywanie kolejnych nowych terenów. Podbijanie ich swoimi wojskami nie przychodzi łatwo, jednak daje olbrzymią satysfakcję. Aby o to zadbać, musisz sprawnie połączyć działania ekonomiczne z działaniami czysto taktycznymi i wojennymi. Pamiętaj, że każdy gracz walczy o to samo, więc czeka Ciebie zażarta walka o przyszłość imperium!

Graj w Travian za darmo!

Galeria gry Travian


Komentarze