The Settlers Online

The-Settlers-Online-Wallpaper-1 Graj teraz za darmo!

„The Settlers Online” za darmo to najlepsza gra strategiczna dostępna na przeglądarki. Pierwszą część w 1993 roku stworzył Volker Wertich. Od tego czasu, każda kolejna część cieszyła się olbrzymią popularnością.

Pierwsza część pojawiła się jeszcze na komputery Amiga, zaś dopiero potem przeniesiono całość na komputery PC. W 2012 roku „The Settlers Online” zostało uznane jako najlepsza gra przeglądarkowa. Dzisiaj to już klasyka gatunku, w która trzeba chociaż spróbować zagrać i poczuć niesamowity i niepowtarzalny klimat, który ciężko podrobić innym grom.

„The Settlers Online” za darmo może zagrać każdy. Do wyboru mamy kilkanaście wysp: Nowa Ziemia, Nowy Świat, Słoneczny Gród, Kolonia, Czarci Gaj, Dolina Odkrywców, Złota Góra. Na każdej z nich rozbudowujemy swoje imperium. Ale uwaga! Każdy z graczy stara się, by to jego państwo było jak największe i produkowało jak najwięcej niezbędnych środków do życia twoich osadników. Możesz również współpracować z innymi graczami i wspólnie podbijać kolejne tereny. Pamiętaj by mieć odpowiednie duże wojsko!

„The Settlers Online” – najlepsza strategia!

Liczy się tutaj wszystko, ale najważniejsze to ekonomia, strategia, gospodarka, walka – wszystko to czeka graczy w tej najlepszej grze strategicznej. Te cechy trzeba opanować do perfekcji, zaś odpowiednie zarządzanie to klucz do twojego sukcesu. Buduj przetwórnie, hoduj uprawę i rolę, sprzedawaj rzeczy na targu, handluj z innymi graczami, twórz swoje armie i rywalizuj z innymi graczami o miano najlepszego. Niech wygra najlepszy!

Podczas gry możemy rozmawiać z innymi graczami za pomocą Szeptu, by uzyskać niezbędną pomoc. Oprócz tego, funkcjonuje olbrzymie forum. Społeczność graczy jest olbrzymia i wciąga w kolejne rozgrywki. Ciężko oderwać się od gry dzięki niesamowitym ludziom grającym w „The Settlers Online”.

„The Settlers Online” – uwaga, gra wciąga i strasznie uzależnia!

„The Settlers Online” to najlepsza gra strategiczna za darmo, przy której warto spędzić wiele godzin. Nie czekaj. Daj się porwać słynnym Osadnikom i zagraj już dziś, a gwarantujemy Ci godziny wspaniałej zabawy na najwyższym poziomie!

Graj w The Settlers Online za darmo!

Galeria gry The Settlers Online


Komentarze