The Lord of the Rings Online

The Lord of the Rings Online Graj teraz za darmo!

Całe Śródziemie stoi przed Tobą otworem! Wejdź do świata wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena i zwiedzaj słynne krainy. Zagraj w grę „The Lord of the Rings Online”, która przeniesie Ciebie w znajome tereny!

Chyba każdy kto czytał książki i oglądał filmy Petera Jacksona, chciał choć na chwilę stać się jednym z bohaterów i przemierzać wspaniały, chociaż niebezpieczny świat fantasy! Teraz, dzięki grze „The Lord of the Rings Online” Śródziemie jest na wyciągnięcie ręki. Możesz wcielić się w postać Człowieka, Elfa, Krasnoluda bądź Hobbita! Którą rasę wybierzesz?

„The Lord of the Rings Online” – wejdź do fantastycznej krainy!

Wraz z wyborem rasy, decydujesz się również na jedną z dostępnych w grze „The Lord of the Rings Online” klas. Możesz stać się Strażnikiem, Mistrzem Broni, Kapitanem, Myśliwym, Bardem bądź Łajdakiem. Każda z klas posiada swoje mocne oraz słabe strony, wiec należy odpowiednio przemyśleć swój wybór!

Gra „The Lord of the Rings Online” to gra kooperacyjna w której nie możesz walczyć z innymi graczami, lecz wspólnie z nimi przemierzać fantastyczny świat i polować na wszelkie kreatury zamieszkujące ten świat. Czeka Ciebie walka z bezwzględnymi Orkami czy też upiornymi Uruk-Hai.

Przemierzając olbrzymi świat fantasy, twój bohater będzie zdobywał kolejne punkty doświadczenia, które pomogą mu awansować na kolejne poziomy. Dzięki nim, będziesz mógł wraz z innymi graczami ubijać kolejne, jeszcze mocniejsze do zabicia stwory. A to nie wszystko, bo oprócz tego czeka na Ciebie wiele zadań pobocznych, które są powiązane z wydarzeniami znanymi z „Władcy Pierścieni”. Być może nie będziemy brali bezpośrednio udziału w wyprawie do Góry Przeznaczenia, jednak nasze działania mogą mieć pewien wpływ na to, jak potoczą się losy Froda i spółki.

„The Lord of the Rings Online” – najlepsza gra MMORPG!

Jeśli uwielbiasz gry MMORPG, klimaty fantasy są dla Ciebie najlepsze i dodatkowo jesteś olbrzymim fanem prozy Tolkiena, to gra „The Lord of the Rings Online” jest wręcz stworzona dla Ciebie. Wspaniała grafika, klimatyczna ścieżka dźwiękowa i to niepowtarzalne Śródziemie spowoduje, że nie oderwiesz długo wzroku od ekranu.

Graj w The Lord of the Rings Online za darmo!

Galeria gry The Lord of the Rings Online


Komentarze