Stronghold Kingdoms

stronghold_kingdoms Graj teraz za darmo!

W grze „Stronghold Kingdoms” najważniejsze to budowanie osiedli, dbanie o nie oraz zażarta walka i obrona własnych włości przed władcami innych zamków. Wraz ze swoją armią obroń swój zamek i rozszerzaj nowe obszary wpływów!

Gra „Stronghold Kingdoms” oferuje zabawę w średniowiecznego władcę rządzącego olbrzymim zamkiem warownym! Wybudowanie twierdzy zależne jest od miejsca – ma to olbrzymie znaczenie strategiczne, gdyż tam gdzie wzniesiesz potem swoją warownie i wszelkie osiedla, będzie miało wpływ na  twoją późniejszą władze. Podbijaj inne wioski, rozszerzaj władzę, buduj inne budynki i bądź dobry dla innych. Oprócz tego, musisz wiedzieć w którym miejscu mają stać dane budynki, gdyż zależy to potem od tego jakie surowce otrzymasz. A terenów do wyboru jest bardzo wiele – nad wodą, na otwartym terenie bogatym w sól czy też na bagnach…

„Stronghold Kingdoms” – bądź odpowiedzialnym władcą swojego zamku!

Fani historii i średniowiecza powinni być w siódmym niebie, gdyż gra rozgrywa się w krajach Europy, dzięki czemu mamy bardzo fajny smaczek historyczny. Batalie mogą się rozgrywać w Wielkiej Brytanii czy też Francji. To zależy od Ciebie! Swoje imperium możesz bardzo mocno rozbudować – czeka na Ciebie blisko 700 specjalnych kierunków badań. Gospodarka, ekonomia, umiejętności bitewne, budowa – to ty decydujesz, w którym kierunku będziesz się szkolił i co Ci najbardziej odpowiada. Trzeba analizować poczynania gracza, bo od tego zależy w dużym stopniu twoja strategia i taktyka. Każdy zamek ma swoje słabe strony, które możesz wykorzystać.

Co ciekawe, w grze „Stronghold Kingdoms” tworzysz swojego bohatera, który zdobywa punkty doświadczenia i awansuje na kolejne poziomy, dzięki czemu gra przypomina nieco gry RPG. Warto więc skupić się na rozwoju, by potem wybudować olbrzymie i jeszcze lepsze twierdze warowne. Musisz się również troszczyć o zaplecze gospodarcze, dbać o dostawy drewna, pożywienia i kamienia. Trzeba w końcu też zbudować z czegoś broń!

„Stronghold Kingdoms” – walcz, broń i zwyciężaj!

„Stronghold Kingdoms” to znakomita gra strategiczna online – jedna z najlepszych w swoim gatunku. Czy uda Ci się obronić swój zamek? Przekonaj się na własnej skórze!

Graj w Stronghold Kingdoms za darmo!

Galeria gry Stronghold Kingdoms


Komentarze