Star Wars: The Old Republic

star-wars-the-old-republic-banner Graj teraz za darmo!

Weź udział w odwiecznej walce dobra ze złem w pasjonującej grze „Star Wars: The Old Republic”. Po której stronie staniesz? Jasna i Ciemna strona mocy czeka na Ciebie! Świat „Gwiezdnych Wojen” jeszcze nigdy nie był tak blisko.

Wojna pomiędzy Republiką Galaktyczną a Imperium Sithów ciągle trwa! Dołącz do jednej z frakcji i stań się bohaterem w świecie „Star Wars”! Seria stworzona przez George’a Lucasa wpisała się już na stałe do popkultury. W grze „Star Wars: The Old Republic” kosmiczna wojna jest na wyciągnięcie ręki.

„Star Wars: The Old Republic” – wybierz odpowiednią stronę Mocy!

W grze „Star Wars: The Old Republic” możesz przystąpić do jednej z dwóch rywalizujących ze sobą frakcji – albo stanąć po stronie Republiki, albo po stronie Imperium Sithów. Do wyboru czeka na Ciebie wiele klas. Wciel się w takie postacie jak w zwykłego Żołnierza, Rycerza Jedi, Przemytnika albo Negocjatora Jedi (po stronie Republiki) bądź w Łowcę Nagród, Wojownika Sithów, Agenta Imperium, Inkwizytora Sithów (po stronie Imperium). Każda z klas ma swoje specjalne umiejętności niedostępne dla innych, więc wybieraj rozważnie!

Do przemierzenia masz olbrzymie uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. Czeka na Ciebie aż 17 planet do zwiedzania, więc z pewnością nudzić się nie będziesz. Czeka na Ciebie mnóstwo zadań. Questy różnią się od siebie pod względem fabularnym oraz trudnością. Dlatego też w ciągu gry musisz rozwijać swojego bohatera, zdobywając kolejne poziomy mocy. Dzięki kolejnym punktom doświadczenia, zyskujesz nowe umiejętności, pozwalające na jeszcze większe korzystanie ze zdobytej mocy.

W grze „Star Wars: The Old Republic” tworzysz własną drużynę składającą się z NPC, którzy dołączają się w trakcie zwiedzania kosmosu. Uważaj jednak, bo jeśli im podpadniesz, mogą stanąć przeciwko tobie i Ciebie zaatakować, a tego chyba nikt nie chce! Twoje decyzje i zachowania w świecie gry mają olbrzymi wpływ na to, jak zachowają się bohaterowie niezależni.

„Star Wars: The Old Republic” – niech Moc będzie z tobą!

Grafika w grze „Star Wars: The Old Republic” sprawia, że uniwersum jest jeszcze bardziej dostępne niż to było dotychczas. Fani „Gwiezdnych Wojen” będą zachwyceni możliwością obejrzenia znanych miejsc z filmów i książek. Nie czekaj! Niech Moc Będzie Z Tobą!

Graj w Star Wars: The Old Republic za darmo!

Galeria gry Star Wars: The Old Republic


Komentarze