Star Trek Online

star_trek_online_wallpaper_8-normal Graj teraz za darmo!

„Star Trek Online” to pierwsza gra MMORPG w tym słynnym już filmowym uniwersum w klimatach science-fiction. Za realizację gry odpowiada doświadczone studio Cryptic Studios, którzy współpracowali z fanami. Zanurz się w niesamowity świat kosmicznej epopei!

W grze MMORPG „Star Trek Online” może brać udział tysiące graczy! Każdy z nich wciela się w jednego z bohaterów żyjącego w XXV wieku. Gracz ma możliwość odwiedzać i badać nowe galaktyki, brać udział w bataliach i potyczkach lub planować zakrojoną na szeroką skalę wojnę bądź po prostu wypełniać zadanie i questy dla jednej z wielu dostępnych frakcji w grze. Możliwości jest bardzo wiele, zaś droga którą wybierzesz, zależy wyłącznie od twoich poczynań.

„Star Trek Online” – uniwersum sci-fi na ekranie komputera!

Akcja gry „Star Trek Online” rozpoczyna się w roku 2409, czyli 30 lat po wydarzeniach znanych z produkcji filmowej „Star Trek: Nemesis”. Tworząc swojego bohatera, do wyboru mamy kilka raz. Są to Wolkanie, Andorianie, Klingoni, Orioni, Gorni oraz ludzie. Można też stworzyć własną mutację! Oprócz tego, wcielamy się w dowódcę jednego z wielu statków kosmicznych występujących w grze, gdzie dowodzimy licznymi jednostkami. Naszą funkcję kapitana możemy łączyć z innymi klasami. Możemy zostać archeologiem, dyplomatą, lekarzem, inżynierem, mechanikiem czy też naukowcem. Drogi rozwoju są bardzo różnorodne i tylko od nas zależy, która ścieżka najbardziej nam podpasuje podczas dalszej części gry. A pamiętajmy, że każdy wybór wpływa na późniejsze nasze działania!

„Star Trek Online” to epicka gra MMORPG, gdzie mamy możliwość zwiedzania całej galaktyki wypełniając przy tym olbrzymią ilość zadań. Poruszanie się po wszechświecie jest w bardzo fajny sposób zrealizowane, by gracze mieli z tego jak najwięcej frajdy przy podróżowaniu. Używane są tutaj specjalne tunele czasoprzestrzenne znane z seriali i filmów pełnometrażowych, dzięki czemu możemy dostać się w każde interesujące nas miejsce.

„Star Trek Online” – przemierzaj galaktykę z innymi graczami!

Wykonywać misje możemy zarówno sami jak i w towarzystwie innych graczy. Jednak oprócz kooperacji, możemy również walczyć z innymi w klasycznym trybie PvP, gdzie spotykają się wrogie frakcje, jak i w trybie PvE, gdzie najważniejsza jest walka o dane lokacje i wielka terytorium. A te znane są z serialu. Czekają na nas takie lokacje jak siedziba Gwiezdnej Floty, starożytne świątynie na Wolkanie, wieże Qo’noS czy mgławica Mutara.

„Star Trek Online” to przepiękna gra, w której odnajdą się nie tylko fani seriali i filmów, ale również wszyscy amatorzy gier MMORPG oraz klimatów science-ficton! Przemierz kosmos już dziś!

Graj w Star Trek Online za darmo!

Galeria gry Star Trek Online


Komentarze