Smite

smite-gems-hack Graj teraz za darmo!

„Smite” to darmowa gra z gatunku MOBA, gdzie najważniejsza jest walka pomiędzy graczami w czasie rzeczywistym. Gra oparta jest na słynnym modzie z „Warcraft III” – „Defense of the Ancients”.

Gra „Smite” przedstawia walki ukazane z perspektywy trzeciej osoby, zaś sterowanie oparte jest na najbardziej znanych grach akcji TPP. Rozgrywka jest przez to zdecydowanie bardziej zręcznościowa. Występuje tutaj system tzw. „skillshotów”. Oznacza to, że nasz każdy atak musi być dokładnie wymierzony. Gra została zrealizowana przez znane i doświadczone studio odpowiedzialne za takie tytuły jak „Tribes: Ascend” czy też „Global Agenda”.

„Smite” – dynamiczna gra w świecie mitologii!

W grze „Smite” wcielamy się w różnorodne bóstwo z wielu znanych mitologii. Dzięki temu, każdy gracz ma własne charakterystyczne i bardzo unikalne moce, które dodają smaczku całej rozgrywce. Cel gry jest prosty – wspólnie z innymi graczami musimy dotrzeć do bazy wroga i zabić znajdującego się tam Minotaura, który pilnuje bazy przeciwnika. W tym celu, oprócz innych graczy, pomagają nam inne jednostki sojusznicze sterowane przez komputer, które poruszają się po specjalnie wyznaczonych liniach. Aby wygrać rozgrywkę, musimy współpracować z innymi bohaterami, a pamiętajmy, że każdy z nich posiada inne umiejętności, dzięki czemu każda bitwa jest unikalna. Trzeba wpierw wszystko odpowiednio zaplanować, gdyż taktyka jest tutaj kluczem do sukcesu!

Podczas walki w „Smite”, zdobywamy złoto, które możemy potem wykupić na nowe jednostki, specjalne i mocniejsze uzbrojenie oraz dodatkowe moce wzmacniające naszą postać. Dodatkowo, zdobywamy punkty doświadczenia, dzięki czemu nasza postać staje się jeszcze bardziej potężna i śmiercionośna.

„Smite” – stwórz własną drużynę i pokonaj innych graczy!

Gra wyróżnia się od innych przez system sterowania. W większości to bardziej sterowanie rodem ze strategii, zaś tutaj wygląda to bardziej jak w typowych grach zręcznościowych, przez co tytuł w porównaniu do konkurencji jest znacznie bardziej dynamiczny. Kamera umieszczona za plecami postaci powoduje, że całość jest przepiękna! Nie dziwota, gdyż mamy tutaj do czynienia z silnikiem Unreal Engine 3.0, co zapewnia nam masę detali podczas epickich starć.

 

Graj w Smite za darmo!

Galeria gry Smite


Komentarze