Plemiona

plemiona-300x204 Graj teraz za darmo!

Gra przeglądarkowa Plemiona przeniesie Cie do średniowiecza. Jesteś wodzem w wiosce i masz za zadanie sprawić, aby zyskała ona potęgę i cześć. Dzięki twojej czynnej pomocy osada może ciągle się rozrastać. Zadowolona ludność bowiem może zdziałać cuda.

Musisz rozwijać produkcję oraz handel. Dzięki temu odnotowujesz stały przyrost ludności. Jednak nie jesteś sam: Wokół ciebie znajdują się też inne wioski, które również się rozrastają i zyskują na sile. Masz wrogów, którzy tak samo jak ty, dążą do zdobycia sławy, władzy i czci. Fortyfikują oni swoje wioski i nasyłają grabieżców na pozostałe wioski.

Broń swojej wioski i przygotuj ją na odparcie najeźdźców i grabieżców, którzy nie przyniosą twojej wiosce nic dobrego. Musisz być ciągle przygotowany na wrogie ataki ze strony pozostałych graczy. Twoje terytorium jest bowiem dla nich łakomym kąskiem.

Jeżeli chcesz w grze Plemiona osiągnąć sukces, musisz stworzyć szczególnie silne jednostki bojowe. Te jednostki pomogą ci w obronie twojej wioski.

Również i ty możesz nasyłać najeźdźców i grabieżców na wioski innych graczy i je później podbijać. W ten sposób zyskujesz coraz więcej poważania wśród twoich podwładnych i z czasem stajesz się coraz bardziej potężny.

Przekształć swoją małą wioskę w potężne miasto, które jest w stanie odeprzeć każdy atak. Dzięki przemyślanym strategicznym posunięciom nic nie stanie ci na przeszkodzie w drodze do sukcesu. Gra Plemiona sprawi, że poczujesz się częścią średniowiecznego świata. Źródło: [http://plemiona.browsergames.pl]

Graj w Plemiona za darmo!

Komentarze