Path of Exile

path_of_exile_video_game_wallpaper_2-HD Graj teraz za darmo!

„Path of Exile” to darmowa gra RPG akcji w klimacie słynnej serii „Diablo”. Gracze wcielają się w bohatera, który zostaje wygnany z ojczyzny na postapokaliptyczny kontynent Wcaeclast. Czy w tym świecie nieprzyjaznym dla innych, gracz zechce się zmierzyć z potworami w pojedynkę, czy też połączy siły z innymi graczami? Spróbuj swoich sił!

Darmowa gra „Path of Exile” wyróżnia się tym, że jej świat jest instancjonowany. Po opuszczeniu lokalizacji danego miasta (to swego rodzaju specjalny społecznościowy hub), każda drużyna rozpoczyna przemierzanie świata po nowo wykreowanych krainach. Najlepiej wyruszać na przygody w minimum 4 osoby, zaś najlepiej w 8. Jeśli chodzi o mechanikę, to „Path of Exile” bardzo przypomina „Guild Wars” – czerpie z tej kultowej pozycji wzorce. Kooperacja jest tutaj niezwykle ważna, ale do naszej dyspozycji dano również PVP, gdzie możemy walczyć z bohaterami innych graczy. Kto przeżyje w tym nieprzyjaznym środowisku fantasy? Pokaż innym kto tu rządzi!

„Path of Exile” – mroczna gra fantasy!

Do wyboru mamy aż siedem różnorodnych klas postaci. Wcielić się można w wiedźmę, templariusza, łowcę, cienia, marudera, mistrza fechtunku a także potomkini rodu szlacheckiego. Jednak ta ostatnia klasa zostaje odblokowana na po przejściu gry na jednym z kilku dostępnych poziomów trudności. Każda z klas to specjalne trzy cechy: zręczność, siła oraz inteligencja. W „Path of Exile” nie zdobywamy punktów doświadczenia, jak ma to w większości gier RPG. By rozwijać swoje umiejętności, musimy wykupić je w drzewku rozwoju.

Drzewko rozwoju w grze „Path of Exile” pokazuje nam, jak wygląda totalnie nieliniowy rozwój postaci. Całość to olbrzymia mapa naszych umiejętności, gdzie znajduje się 1350 unikalnych wpisów dla naszego bohatera. Wszystkie klasy mają takie możliwości – różnią się jedynie miejscem, od którego rozpoczyna się ich dalszy rozwój. Trzeba odpowiednio dobierać zadania i wszelkie questy, bo właśnie za nie można dostać specjalne punkty doświadczenia do wykupienia i rozwoju naszego drzewka umiejętności.

Ciekawie wygląda sprawa ekonomiczna w grze. Zamiast typowego handlu przy pomocy złota, każdy z graczy dysponuje odmiennymi mocami przeznaczonymi do sprawnego negocjowania danych cen. Specjalne sfery dzięki walce i kolejnym questom powodują, że mamy większe szanse na specjalny handel. W grze występuje ponad 20 różnych sfer, których odblokowanie jest bardzo czasochłonne, ale zarazem satysfakcjonujące. To jeden z głównych celów w grze „Path of Exile”. Specjalne czary i magiczne artefakty czekają, ale tylko dla wytrwałych graczy!

„Path of Exile” – RPG dla wytrwałych i wymagających graczy!

Gra „Path of Exile” charakteryzuje się wyśmienitą grafiką w rzucie izometrycznym – fani klasycznych i oldschoolowych gier RPG powinni być zadowoleni. Co ważne, gra jest przez swój klimat, bardzo mroczna i krwawa, więc bądź gotów na dawkę dużych emocji!

 

Graj w Path of Exile za darmo!

Galeria gry Path of Exile


Komentarze