Operation X

main-container-background Graj teraz za darmo!

„Operation X” to gra przeglądarkowa, w której wcielasz się w tajnego agenta i walczysz z superzłoczyńcami. Czy uda Ci się ich pokonać? Przekonaj się samemu i dołącz do olbrzymiej społeczności graczy w tej darmowej grze na przeglądarki!

„Operation X” to darmowa gra RPG na przeglądarki, w której możesz zostać postacią o której marzył każdy mały chłopiec. Stań się tajnym agentem i pracuj pod przykrywką! Możesz określić wygląd swojego agenta bądź agentki, a następnie piąć się coraz bardziej po szczeblach kariery wykonując szereg misji. Eliminacja wrogów i trening twojej postaci to klucz do sukcesu!

„Operation X” – zostań agentem specjalnym i wykonuj szereg misji!

W darmowej grze „Operation X” już na samym początku rozgrywki musisz przydzielić szereg cech, którymi będzie się wyróżniał twój agent z pośród masy innych. Odpowiedni dobór umiejętności na początku gry sprawi, że możesz mieć przewagę nad innymi. Jednak to nie takie proste jak się wydaje! Fani gier RPG powinni być w siódmym niebie, gdyż masa tabelek i punktów do wydania, to właśnie to, co fani lubią najbardziej.

W późniejszych etapach gry twój bohater będzie zdobywał kolejne poziomy doświadczenia, dzięki którym będzie mógł tworzyć kolejne nowe umiejętności niezbędne do rozgrywki. „Operation X” pod tym względem daje olbrzymie pole manewru dla graczy lubiących kombinować.

„Operation X” to również masa zadań i nowych misji. A różne zadania wykonywać można w dwóch lokalizacjach. Albo w centrum Berlina, albo na obrzeżach stolicy Niemiec. Najczęściej misje polegają na eliminacji innych agentów zagrażających bezpieczeństwu. Za wykonanie questów, gracze otrzymują pieniądze, które potem można wydać w specjalnym sklepiku na nową, lepszą broń, bądź trzymać je na późniejsze misje (tak, tak – pieniądze są tutaj niezwykle ważne, jak w życiu!).

„Operation X” – walcz, trenuj i zdobywaj poziomy doświadczenia!

Swoje umiejętności można rozszerzać również poprzez specjalne treningi. Dzięki nim, twoja postać nabywa wiele nowych cech i umiejętności, co podnosi jej kwalifikacje. „Operation X” to gra dla wszystkich fanów tajnych agentów i gier RPG!

 

Graj w Operation X za darmo!

Galeria gry Operation X


Komentarze