Might & Magic: Heroes Online

MMHO_BBM1208_openbeta_1920x1080_mood18_0 Graj teraz za darmo!

„Might & Magic: Heroes Online” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów serii „Heroes of Might & Magic”! To kanoniczna kontynuacja znanej serii przystosowana do gry online, gdzie poruszanie po mapie świata odbywa się w czasie rzeczywistym. Nie czekaj, zagraj w kontynuację kultowej gry!

W grze „Might & Magic: Heroes Online” akcja rozgrywa się w dobrze znanej wszystkim krainie Ashan, gdzie dochodzi do starcia pomiędzy różnymi frakcjami. Wybierzesz Przystań czy też Nekropolis? Każda z nich ma swoje wady i zalety, które wpływają na późniejsze działania!

„Might & Magic: Heroes Online” – powrót do słynnego świata fantasy!

Gra „Might & Magic: Heroes Online” jest z gatunku strategii taktycznych, gdzie wszystko zależy od naszych ruchów. Musimy starannie planować nasze poczynania, gdyż w tym samym czasie inni gracze również mocno kombinują, by zdobyć jak najwięcej surowców oraz ulepszyć swoje wojska. Trzeba być szybkim i skutecznym, gdyż najazd wojsk na twoją siedzibę jest nieunikniony. Czy uda Ci się przetrwać? Oprócz czystej strategii, mamy również do czynienia z wieloma questami, dzięki czemu „Might & Magic: Heroes Online” jest zdecydowanie bardziej rozbudowana fabularnie aniżeli jej poprzedniczki.

Mamy powrót do klasycznego trybu walki rozgrywającego się na lokacjach pokrytych heksami, gdzie w trybie turowym dochodzi do starć naszych wojsk z innymi. Wiele zależy od naszych jednostek oraz taktyki, jaką obierzemy. Trzeba również uważnie śledzić, jakie działania wykonuje nasz przeciwnik, gdyż to może nam pomóc w ostatecznym zwycięstwie.

Powrót do przeszłości? Zdecydowanie! Gra „Might & Magic: Heroes Online” powoduje, że fani powinni czuć się jak ryba w wodzie, gdyż znajdą tutaj wszystko to, za co pokochali poprzednie części. Uwaga, gdyż całość wciąga niesamowicie i ciężko oderwać się od planowania kolejnej nowej taktyki przeciw wrogiej nacji!

„Might & Magic: Heroes Online” – planuj i walcz z innymi graczami!

„Might & Magic: Heroes Online” to znakomita gra strategiczna w klimacie fantasy dla fanów gatunku jak i nowych graczy chcących rozpocząć swoją przygodę z tą sławną serią!

Graj w Might & Magic: Heroes Online za darmo!

Galeria gry Might & Magic: Heroes Online


Komentarze