Might and Magic: Duel of Champions

Might-Magic-Duel-of-Champions-600x338 Graj teraz za darmo!

„Might and Magic: Duel of Champions” to sieciowa karcianka osadzona w świecie „Heroes of Might and Magic”. Ta epicka gra karciana za darmo skierowana jest do fanów epickiego fantasy.

Najważniejsze w rozgrywce jest rywalizacja z innymi graczami. Podczas starć, posiadamy własne talie składające się od 50 do 200 kart. Każda z nich posiada własne umiejętności, takie jak atak wojsk bądź rzucanie zaklęć. Na czele każdej armii w Might and Magic: Duel of Champions stoi heros. Wszystko bardzo przypomina starcia ze słynnej serii gier „Heroes of Might and Magic”, w której dochodziło do batalii pomiędzy armiami dobra i zła w magicznym świecie.

Might and Magic: Duel of Champions – zwyciężaj bądź gin!

Bitwy odbywają się na planszy składającej się z 16 pól, gdzie zagrywane są kolejne karty każdego z gracza. Aby wygrać grę, należy pozbawić przeciwnika wszystkich punktów życia poprzez odpowiednie zagrywanie specjalnych kart ataków, czarów, taktyk i wielu, wielu innych.

W „Might and Magic: Duel of Champions” zdobywa się punkty doświadczenia, dzięki którym nasze kolejne karty oraz zagrania mają jeszcze większą moc. Dodatkowo, zdobywać należy specjalną walutę dostępną w grze, którą potem można wykorzystać w sklepie, kupując jeszcze mocniejsze karty i rozbudowywać nasze armie. A tutaj mamy ogromne pole do popisu – do wyboru mamy olbrzymią ilość specjalnych frakcji z coraz ciekawszymi fantastycznymi postaciami. Każda z nich posiada specjalne umiejętności, które można wykorzystać podczas zagrania karty z ręki.

„Might and Magic: Duel of Champions” posiada barwną grafikę idealnie pasującą do epickich starć fantasy. Karty zachwycają specjalnie stworzonymi ilustracjami, zaś muzyka idealnie pasuje do epickich starć fantasy i można ją równie dobrze słuchać po za grą.

Might and Magic: Duel of Champions – poznaj barwny świat fantasy!

Chcesz wziąć udział w epickich bataliach fantasy walcząc z innymi graczami z całego świata? Gra „Might and Magic: Duel of Champions” to idealna pozycja dla Ciebie. I co najważniejsze – w pełni za darmo, bez żadnych dodatkowych kosztów, które by utrudniały rozgrywkę. Wejdź do kultowego świata „Might and Magic” i stań się najpotężniejszym herosem!

Graj w Might and Magic: Duel of Champions za darmo!

Galeria gry Might and Magic: Duel of Champions


Komentarze