Infinite Crisis

infinite-crisis Graj teraz za darmo!

„Infinite Crisis” to darmowa gra MOBA. Gra jest na licencji DC Comics, dzięki czemu spotkamy tam znanych i lubianych superbohaterów. Batman, Superman, Flash, Green Lantern, Wonder Woman i wiele innych superbohaterów możemy zobaczyć w „Infinite Crisis”!

„Infinite Crisis” to gra podobna do „League of Legends”. Podczas gry dochodzi do starć dwóch drużyn złożonych z kilkunastu graczy. Każda walka ma wpływ na światowy ranking. Dzięki temu rywalizacja pomiędzy graczami jest bardzo napięta, zaś sytuacja zmienia się bardzo diametralnie. Dynamizm rozgrywek powoduje, że trzeba na bieżąco sprawdzać stan na liście i w tabeli. A jak wiadomo – rywalizacja pomiędzy graczami ciągle się zaognia. Dzięki dynamicznemu rozwojowi postaci i specjalnej mechanice, gracze mają jeszcze większe pole do popisu.

„Infinite Crisis” – zostań superbohaterem i pokonaj innych!

W grze możemy wcielić się w słynnych superbohaterów znanych z „Ligi Sprawiedliwych”, z których każdy posiada specjalne zdolności i umiejętności. Jedni są silniejsi, niektórzy szybsi, a jeszcze inni mają specjalne moce. Rzecz jasna, mówimy tutaj o superbohaterach, więc możemy się spodziewać nadzwyczajnych umiejętności, które potem przekładają się na urozmaiconą rozgrywkę online. A dzieje się, bo jednak starcie superbohaterów należy do bardzo, ale to bardzo efektownych.

Grafika jest w klimacie komiksowym, zaś bitwy obserwujemy z kamery znajdującej się nad polem walki. Fani superbohaterów powinni być usatysfakcjonowani oprawą i spojrzeniem na swoich ulubionych superbohaterów, którzy robią demolkę totalną podczas starć. Efektowność to ich drugie imię. A to wszystko w przeglądarce – aż się wierzyć nie chce, że tak mogą wyglądać niektóre efekty specjalne.

„Infinite Crisis” – komiksowy klimat dla maniaków!

„Infinite Crisis” za darmo jest jedną z najlepszych gier w swojej klasie. Gracze którzy tworzą swoje klany powinni być w siódmym niebie, dzięki rozbudowanemu systemowi walk i pojedynków pomiędzy poszczególnymi grupami. Z kolei fani komiksów i superbohaterów rodem z USA nie powinno narzekać – znajdą tutaj wszystko to, co pokochali zarówno w powieściach obrazkowych jak i filmach hollywoodzkich.

Graj w Infinite Crisis za darmo!

Galeria gry Infinite Crisis


Komentarze