Grand Prix Racing Online

gpro Graj teraz za darmo!

3,2,1… START! W grze „Grand Prix Racing Online” czeka na Ciebie wiele pasjonujących wyścigów z innymi graczami. Czy uda Ci się dotrzeć na metę jako pierwszy? Nie czekaj – zasiądź za sterami bolidu i walcz o zwycięstwo!

W darmowej grze „Grand Prix Racing Online” wcielasz się w menadżera zespołu samochodowego. Na twoich barkach spoczywa olbrzymia odpowiedzialność. Kupujesz jak najlepsze samochody i części do nich, zarządzasz zespołem kwalifikowanych ludzi należących do twojego zespołu i walczysz przede wszystkim o tytuł mistrza Elite!

„Grand Prix Racing Online” – zostań menadżerem Formuły 1!

Podstawą sukcesu w grze „Grand Prix Racing Online” to przede wszystkim najlepsi kierowcy. Bez nich ani rusz. Zanim jednak staną oni do startu, trzeba ich przetestować i sprawdzić, czy się nadają. Element odpowiedniego planowania jest tutaj niezwykle ważny i trzeba w umiejętny sposób działać.

Odpowiednie działanie zespołu to również sprawy związane z mechaniką twoich bolidów. Kupowanie kolejnych części, odpowiednie ustawienie samochodów do nadchodzących wyścigów i masa innych czynników wpływa na późniejszy wyścig. Trzeba tutaj rozważnie dysponować funduszami, gdyż jeden błąd i twój bolid może zostać przez to w tyle.

Dlatego też niezwykle ważnym elementem gry „Grand Prix Racing Online” jest pozyskanie sponsora, który będzie wspierał nasz team w dalszych działaniach przekładających się na sukces. Im więcej pieniędzy, tym większą szansę mamy na kupno dobrych samochodów i kierowców. A rywalizacja z innymi zespołami to ciężki kawałek chleba, gdyż każdy walczy tylko o zwycięstwo!

„Grand Prix Racing Online” – walcz tylko o zwycięstwo!

Będąc menadżerem, oglądasz wszystkie ważniejsze wyścigi i obserwujesz co zadziałało, a co nie. To ma ogromny wpływ na przebieg gry, gdyż dzięki temu, możesz później odpowiednio ustawić swój team do kolejnych zmagań o zwycięstwa. Ale uważaj – inni gracze tylko czekają na twoje potknięcia! Czy uda Ci się zachować zimną krew i zdobyć najważniejsze trofeum? Nie zwlekaj, spróbuj swoich sił w darmowej grze „Grand Prix Racing Online”!

Graj w Grand Prix Racing Online za darmo!

Galeria gry Grand Prix Racing Online


Komentarze