Goodgame Empire

7aa540058fcbbeb3f577b955474d787f,61,1,0-27-800-451-0 Graj teraz za darmo!

„Goodgame Empire” to darmowa gra przeglądarkowa, w której jesteś Panem i Władcą otaczających Ciebie włości. Akcja rozgrywa się w Średniowieczu, więc ta strategia spodoba się wszystkim fanom historii i nie tylko!

Gra polega na kontroli własnego zamku, który jest twoim głównym centrum dowodzenia. Z niego wydajesz wszystkie rozkazy i dowodzisz wszelkimi działaniami. Na początku musisz zbudować specjalne budynki produkcyjne niezbędne do pozyskiwania całej gamy różnorodnych surowców, które w następnym etapie gry przydadzą się do rozwijania twojego pałacu, a potem do ogólnego rozwoju własnej imperium. Odpowiednie zarządzanie własnymi włościami oraz umiejętną produkcją zasobów, to klucz do sukcesu w całej rozgrywce „Goodgame Empire”.

„Goodgame Empire” – zarządzaj własnym zamkiem w średniowieczu!

Oprócz szeroko pojętej gospodarki oraz ekonomii, musisz stawiać mury obronne i pilnować, by nie stał się zbyt łatwo dostępny dla potencjalnych złodziei i wszelkiej maści rzezimieszków chcących się wzbogacić łatwym kosztem. Odpowiednie zabezpieczenia spowodują, że twój zamek będzie fortecą, do której nikt się nie włamie. A pamiętaj o tym, bo inni gracze tylko czekają na to, by włamać się do twojej fortecy i ją doprowadzić do jak najgorszego stanu. Pamiętaj, że twoja forteca w grze „Goodgame Empire” to niejako twoja wizytówka, która jest kartą przetargową we wszelkich potyczkach i sporach. A zdobywanie kolejnych posterunków oraz nowych terenów jest tutaj jak najbardziej wymagane. A świat jest ogromny!

W grze na przeglądarkę „Goodgame Empire” do zbudowania są różnorodne budynki mieszkalne, gospodarce oraz wojskowe (nastawione na atak i obronę). To jak rozbudowujesz swoje włości, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Pamiętaj jednak, że musisz odpowiednio rozporządzać zasobami, które uda Ci się wyprodukować.

„Goodgame Empire” – dbaj o własną fortecę i walcz z innymi!

Możesz również przejąć zamki wroga i uczynić je swoimi budynkami, jednak by to zrobić, trzeba wiele się natrudzić, gdyż „Goodgame Empire” to gra dla doświadczonych strategów, którym nie straszne ekonomia i walka. Czy uda Ci się zostać naczelnym wodzem w Średniowieczu? Nie czekaj, zagraj w najlepszą grę strategiczną na przeglądarki!

Graj w Goodgame Empire za darmo!

Galeria gry Goodgame Empire


Komentarze