Drakensang Online

23942-video_games_drakensang_online_wallpaper Graj teraz za darmo!

Drakensang Online za darmo to przeglądarkowy MMORPG. Gra fantasy przez przeglądarkę jest kontynuacją serii „Drakensang”. Walka, historia i wielkie bitwy. To wszystko czeka Ciebie w najlepszym fantasy za darmo!

To gra w klimatach „Diablo”, gdzie wraz z innymi graczami przemierzasz wielkie i fantastyczne krainy. Przed tobą stoją otworem miasta, w których kupisz ekwipunek bojowy oraz rozległe połacie, gdzie będziesz walczył z potworami i hordami przeciwników. Dodatkowo czeka na Ciebie cała masa zleceń!  Specjalny system zadaniowy spowoduje, że nad kolejnymi questami spędzisz masę czasu, zaś wraz ze wzrostem kolejnych poziomów, gra będzie coraz lepiej dostosowywała się do twoich umiejętności. A do tego dochodzi rozbudowana interakcja z innymi graczami, którzy dążą do władzy i walki tak samo jak ty. Drakensang Online to również znakomita grafika i ścieżka dźwiękowa. Dzięki temu, poczujesz niesamowity świat fantasy na własnej skórze jak nigdy dotąd.

Drakensang Online – odkryj świat fantasy!

Drakensang Online za darmo ma rozbudowaną fabułę, jednak najważniejsze jest mechanika i rozwój postaci. Zdobywaj kolejne poziomy i coraz mocniejszą broń i czary. Wciel się w wojownika bądź maga i walcz z innymi graczami! Czeka na Ciebie olbrzymi wybór broni białej, począwszy od mieczy jednoręcznych, po magiczne młoty bojowe. A jeśli wolisz rzucać czary, to zdecyduj się na ścieżkę maga i kształć się w wiedzach tajemnych. Każdy gracz powinien znaleźć tutaj coś dla siebie, dzięki czemu Drakensang Online nie jest zbyt monotonne.

Rozbudowany system rozwoju postaci spowoduje, że w Drakensang Online będziesz grał godzinami i nie oderwiesz się od rozgrywki przez kolejne tygodnie! A to wszystko dzięki olbrzymiej grywalności związanej z rozwojem swojego bohatera, który będzie stawał się coraz potężniejszy.

Drakensang Online – bądź władcą fantastycznego świata!

Drakensang Online za darmo robi olbrzymie wrażenie. Jeśli cierpisz na niedosyt gier w klimacie fantasy i RPG, to zdecydowanie warto zagrać w tę pozycję. Ogromny świat fantasy rodem  „Władcy Pierścieni” czy też „Hobbita” J.R.R. Tolkiena stoi przed Tobą otworem! Przetrwasz czy nie? Nie czekaj i zagraj w Drakensang Online.

Graj w Drakensang Online za darmo!

Galeria gry Drakensang Online


Komentarze