Anno Online

942_174393214 Graj teraz za darmo!

„Anno Online” to darmowa gra strategiczna, w którą możemy grać przez przeglądarkę. To zarazem jedna z najpopularniejszych gier w swoim gatunku!

Gra przypomina inne najlepsze strategie takie jak słynna seria „Settles” czy też „Age of Empires”.

W „Anno Online” budujemy i rozwijamy nasze miasta, zdobywamy nowe tereny, wydobywamy surowce, handlujemy i współpracujemy z innymi graczami. Rozgrywkę zaczynamy na jednej wyspie, jednak z biegiem czasu, rozbudowujemy swoje państwo, przenosząc się na inne obszary szlakami handlowymi, tworząc coraz bardziej rozległe imperium.

Anno Online – buduj i wygrywaj!

Gracz posiada 120 budynków, dzięki którym może rozwijać swoje olbrzymie państwa i konkurować z innymi o kolejne posiadłości. Tworzy się tak zwana strefa wpływów, zaś rozwijanie budynków o tych samych cechach powoduje, że ostatecznie można ich mieć ponad 800. Całość stylizowana jest na klimat średniowiecza, dzięki czemu grywalność jeszcze bardziej wzrasta. Jeden gracz może kontrolować maksymalnie dziewięć wysp. Miasto na pierwszej wyspie jest identyczne dla wszystkich graczy, dzięki czemu każdy ma na początku wyrównane szanse.

W grze „Anno Online” w internecie można tworzyć własne gildie i społeczności wraz z innymi graczami, dzięki zaawansowanym narzędziom i opcjom. Można wypożyczać statki, budować olbrzymi monument oraz rzecz jasna – handlować dostępnymi w grze surowcami niezbędnymi do wygrania rozgrywki z innymi oponentami. „Anno Online” to gra czysto ekonomiczna. Nie można w niej zwalczać innych graczy w potyczkach czy też bataliach. Wszystkie działania mają wymiar czysto pokojowy i nastawione są na działania gospodarcze, zaś brak tutaj akcji militarnych.

Gra została zrealizowana w technologii flash i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych plug-inów oraz aplikacji. Wszystko dostępne jest za darmo w naszej przeglądarce. Za „Anno Online” odpowiedzialna jest niemiecka firma Blue Byte specjalizująca się w darmowych grach ekonomicznych i strategicznych.

ANNO ONLINE – najlepsza gra ekonomiczna!

„Anno Online” to jedna z najlepszych i darmowych gier na przeglądarki. Wejdź do gry za darmo i stwórz największe imperium, zdobywaj surowce, rozbudowuj swoje terytorium i twórz sojusze z innymi graczami. Wielki świat historyczny czeka na Ciebie!

Graj w Anno Online za darmo!

Galeria gry Anno Online


Komentarze