Bleach Online

Bleach Online Graj teraz za darmo!

„Bleach Online” to darmowa gra mmo via www. Całość to rozgrywka przygodowa z dużą dozą taktyki i elementami RPG w kultowym uniwersum znanym z mang i anime. W grze mamy do wyboru kilka klas – wcielić się możemy w łowcę demonów, Shinigami, który po zbudzeniu się z tysiącletniego snu, jest w stanie przeżywać epickie przygody w ludzkim świecie.

Manga „Bleach” od wielu lat wydawana jest w Japonii i cieszy się tam sporym kultem. Podobnie jest i u nas, gdyż anime emitowane było w Polsce przez stację Hyper.

W świecie „Bleach Online” trwa nieustanna walka pomiędzy „Shinigami” – bogami śmierci chroniącymi ludzkość, a „Hollows” – złymi duchami zamieszkującymi świat ludzi. Gracz może wcielić się w jednego z kilkunastu do wyboru „Shinigami”. Każdy bohater dysponuje unikalnymi zdolnościami. Jaką postać wybierze gracz – to już zależy od indywidualnego stylu gry.

„Bleach Online” – zagraj w grę osadzoną w kultowym uniwersum znanym z mangi i anime!

Sama rozgrywka w grze „Bleach Online” odbywa się niejako w dwóch wersjach. . Na polu walki oraz w mieście-twierdzy o nazwie Seireitei, gdzie spokojnie można rekrutować kolejnych towarzyszy, wyposażać ich w coraz mocniejsze przedmioty i rozwijać swojego bohatera głównego.

Walka w „Bleach Online” to klasyczna turówka. W bitwach niezwykle ważne jest odpowiednie pokierowanie bohaterami. Ważna jest tutaj taktyka, bez której nie ma możliwości zwycięstwa. Wspaniale wykonana jest grafika, która poraża swoją dokładnością i ręcznie wykonanymi obrazami. Sceny walki dzięki temu przypominają to, co oglądaliśmy w klasycznych mordobiciach z automatów.

„Bleach Online” – wspaniała, ręcznie malowana grafika i efektowne walki rodem z mordobić z automatów!

„Bleach Online” to aktualnie jedna z lepszych gier mmo via www. Gra, która wciąga i powoduje, że każda kolejna walka jest jeszcze bardziej emocjonująca niż kolejna. Fanów Mangi i Anime nie trzeba chyba zachęcać…

Graj w Bleach Online za darmo!

Komentarze